ZEEKR 001 שובר שני שיאי גינס

6
ZEEKR 001 שובר שני שיאי גינס

מותג הניידות החשמלית הפרימיום ZEEKR הכריזה כי רכבי היוקרה הכל-חשמליים 001 שלו שברו שני שיאי גינס.

פחות משנה מאז החל המותג לספק רכבים ללקוחות בסין, ZEEKR הטביעה את חותמה על הבמה העולמית בכך שזכתה לתארים לסחף המהיר ביותר שהושגה על ידי מכונית חשמלית וסלאלום המכונית החשמלית המהירה ביותר.

הרשומות אימתו במלואן את שלושת חוזקות הליבה העומדות בבסיס ה-001. הוא “מהיר, מדויק ויציב”.

הסחף המהיר ביותר של הרכב החשמלי מחייב את הרכב להגיע למהירות גבוהה מ-160 קמ”ש, וה-001 צבר מהירות מרבית של 207.996 קמ”ש. באמצעות מערכת ההנעה החשמלית הכפולה בעלת הביצועים הגבוהים של ה-001, הקדמי והאחורי יכולים להשיג תפוקת מומנט מיידית של עד 7,680Nm וזמן תאוצה של עד 100 קמ”ש תוך 3.8 שניות בלבד.

כוח ותאוצה אלו, בשילוב עם מערכת מתלי השלדה בעלת הביצועים הגבוהים של ה-001, ממקסמים את יציבות הגוף ומאפשרים לנהג לשמור על סחיפה עקבית ומדויקת ולמכונית לרקוד ממש על קצה הגבול.

ה-001 של ZEEKR גם קבע רף חדש לסלאלום המכונית החשמלית המהירה ביותר אי פעם. הרכב שזר בין 50 קונוסים במרווחים שווה והשלים את המסלול מבלי לגעת או להפיל אף אחד תוך 49.05 שניות.

מערכת ההנעה החשמלית החשמלית החכמה של 001 הגבירה את התאוצה מהקו ואיפשרה טיפול מצויין ברכב במסלול המהיר והדינמי. איכות חלוקת הכוח והאיזון בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים בין הקונוסים אפשרו ל-001 לגלוש דרך הקונוסים במינימום הפרעות מהשלדה או הצמיגים, תוך שמירה על בלימה מצוינת ויציבה בקצה. האחיזה האיתנה גם אפשרה לרכב יכולת טובה יותר לסיבוב פניות לאורך כל הדרך.

טכנולוגיית שיא עולמי למשתמשים

אותה טכנולוגיית בקרת נהיגה נמצאת בכל מכוניות ה-ZEEKR 001 ולא רק מביאה למשתמשים חווית נהיגה מהנה ודינמית אלא גם מספקת בטיחות באמצעות יכולת שליטה ויציבות חזקות יותר. 001 כבר עומד בתקני הבטיחות של חמישה כוכבים ומניח את הבסיס לבקרת ביצועים מוצקה.

לא רק ש-001 מגיב לפעולות נהג באלפיות שניות, אלא הוא גם מגיב למספר תרחישי חירום באופן אוטונומי. בנוסף, ה-dTCS החכמה החדש למניעת החלקה (מערכת בקרת משיכה מבוזרת) שפותח לאחרונה פועל בקצב עיבוד מהיר פי עשרה ממערכות בקרת המשיכה הרגילות של TCS. משתמשי 001 עומדים גם בביצועי היציבות הבולטים שהוצגו בשיא הסלאלום של סין על הכביש.

תוך הקפדה על הקונספט של “אל תהיה מכונית חשמלית משעממת” כדי לפתח חווית ביצועים חשמלית טהורה, ל-001 יש גם חווית נוחות נהיגה מעולה תחת הכוח האדיר וכיף השליטה הקיצוני.

שוברת שני שיאי העולם הללו, ZEEKR דבקה בפילוסופיה שלה שלא להיות “מכונית חשמלית משעממת”. משתמשי 001 יכולים ליהנות מחוויית נוחות נהיגה מעולה תחת שיא עולמי בהשגת עוצמה ועדינות. השילוב המושלם של טכנולוגיה חכמה וחשמלית ב-001 יביא למשתמשים הנאה רבה יותר בנסיעותיהם.

השיאים נשברו באוגוסט על ידי שופט משיאי גינס במגרש ההוכחות של CATARC בסין.

עדכון עסקי של ZEEKR

ZEEKR ממשיכה לתעדף ולמלא הזמנות של לקוחות בשוק המקומי לקראת השקה אירופית מתוכננת משנת 2023, שם היא תגביר את הקיבולת במפעל החכם של ZEEKR – אחד ממתקני הרכב המתקדמים בעולם – כדי להתמודד עם ביקוש חסר תקדים ל-001 .

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

פרסומת

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

Leave a Reply