Rimac Nevera מחשמל את שבוע הרכב של מונטריי

4
Rimac Nevera מחשמל את שבוע הרכב של מונטריי

גרסת הייצור של Rimac Nevera הכל-חשמלי עם 1,914 כ”ס, תערוך את הופעת הבכורה שלו בארה”ב ב-The Quail, A Motorsports Gathering במהלך שבוע הרכב של מונטריי ביום שישי, 19 באוגוסט. החשיפה באה לאחר תחילת הייצור ומשלוח המכונית # 001 ללקוח הראשון – אלוף העולם ב-F1 ויזם הקיימות לשנת 2016, ניקו רוזברג.

שתי המכוניות המוכנות לייצור המוצגות על הירוקים המתגלגלים של Quail Lodge בעמק הכרמל, קליפורניה, יוצרו בקו הייצור החדש של Rimac בפאתי זאגרב, קרואטיה, שבועות ספורים לפני כן.

עם משלוח מכוניות לקוחות לאירופה, ארה”ב, המזרח התיכון ואסיה בהמשך, רימק תקיים את הבטחתה ליצור רכב הומולוגי לכל השווקים המשמעותיים לאחר תהליך פיתוח של חמש שנים שכלל יצירת 18 אבות טיפוס שעברו 45 מבחני ריסוק פיזיים שונים – 11 מהם הושמדו.

המכירות והתחזוקה של Nevera בארה”ב מטופלות על ידי אוסף של 10 שותפי סוחרי הרכב הבלעדיים ביותר במדינה. כל אחד מהם נבחר ידנית מכיוון שהם יכולים לספק שירות לקוחות כיאה ליכולות שינוי המשחקים של Nevera.

הרשת הארצית של החברה בארצות הברית כוללת שותפי דילרים בסן פרנסיסקו, לוס אנג’לס, רנצ’ו מיראז’, סולט לייק סיטי, דנבר, יוסטון, ניו יורק, פאלם ביץ’, מרכז פלורידה ונאפולי, פלורידה.

בנוסף למכירות, כל שותף עוסק מקבל הכשרה מקיפה על ידי טכנאי מפעל בקרואטיה לתחזק את מכונית ההיפר-קאר המתקדמת בעולם, כולל שימוש בכלי אבחון דיגיטליים שנבנו מהיסוד על ידי צוות רימק.

לאחר הופעת הבכורה שלו במהלך שבוע הרכב של מונטריי, דוגמה של Nevera תתחיל בסיבוב הופעות ברחבי ארצות הברית, שתאפשר ללקוחות אמריקאים, לקוחות פוטנציאליים ומעריצים לחוות את Nevera ואת ביצועי הדור הבא שלה. זה יהיה על הכביש עד סוף השנה.

במקביל, מכונית הייצור האחרת תחזור לאירופה לפעילויות נוספות, כולל אירוע נסיעת ה-Supercar Owners’ Circle במדינת הולדתה של Rimac, קרואטיה, בתחילת ספטמבר.

השנה הראשונה לייצור Nevera כבר אזלה, כאשר רימאק מסוגלת לייצר כ-50 מכוניות מדי שנה במתקן הייצור שלה בקרואטיה. כל רכיב עיקרי מתוכנן, מהונדס ונבנה על ידי Rimac: מערכת הנעה, סוללות, ממירים, תוכנות ועוד.

החלקים מורכבים ב-Rimac HQ ומוכנסים יחד על פס הייצור כדי ליצור את Nevera המוכנה לכביש הסופית.

Mate Rimac, מנכ”ל ה קבוצת רימקאמר: “הגענו ל שבוע הרכב של מונטריי במשך שנים, מציגים את המכונית הראשונה שלנו – Concept_One – ולאחר מכן את הפיתוח ההדרגתי של C_Two לצורת הייצור הסופית שלה בתור Nevera.

ההופעה השנה ב-The Quail היא ללא ספק המשמעותית ביותר שלנו עד כה; האינדיקציה החד משמעית ביותר לכך שההבטחות שהבטחנו בחמש שנות פיתוח התקיימו כולן ועברו עליהן; מכונית ההיפר-הכל החשמלית הראשונה בעולם – ומכונית הייצור המהירה ביותר – מוכנה כעת למשלוח ללקוחות בכל רחבי העולם. זו גם השנה הראשונה שאנו רואים את החברה המשותפת שלנו בוגאטי רימאק מראה מדוע היא חברת ההיפר-cars הטובה בעולם, כאשר ל-Nevera אמורה להצטרף על מדשאות ה-Quail Lodge בוגאטי חדשה”.

Rimac Nevera פותח את הדור הבא של ביצועי רכב. ה-1,914 כ”ס שלו מיוצרים על ידי ארבעה מנועים חשמליים מהונדסים של רימאק, שמניעים את מכונית ההיפר מ-0-60 קמ”ש ב-1.85 שניות בלבד, ול-100 קמ”ש ב-4.3 שניות.

בגאווה שם לכבוד מולדתו, נברה היא סערת קיץ ים תיכונית בלתי צפויה מול חופי קרואטיה. ה-Nevera יכול להפוך מגראנד טורר נוח ומיומן למכונת ביצועים חדה בהרף עין.

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

פרסומת

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply