GS8 נחשפה בהשקת אולם התצוגה החדש של GAC Motors Yas

2
GS8 נחשפה בהשקת אולם התצוגה החדש של GAC Motors Yas

השער המזרחי של מעגל יאס מרינה נועד לשומרי כיף מרוצים – כמו עמדות רישום ודלפקי כרטיסים לאירועים. כעת, השער יצוקף באולם תצוגה בודד של Gargash Motors עם שטח עצמאי עבור אלפא רומיאו ו-GAC מוטורס. האירוע הפך למרגש עוד יותר על ידי חשיפת רכב השטח החדש GS8, שמראה הבטחה להיות באור הזרקורים בקרב מכוניות סיניות שמכות גלים הקיץ.

אבו דאבי, 26 ביולי 2022: קבוצת Gargash, מפיצים של מרצדס, אלפא רומיאו ו-GAC מוטורס, פתחה את אולם התצוגה החדש של 300 מ”ר בשיתוף עם הנהלת אבו דאבי מוטורספורטס (ADMM). תפס את אור הזרקורים בהשקה היה הדגם האחרון של GAC Motors GS8.

שהאב גרגאש, MD & Group CEO של Gargash Group אמר: “אנו גאים להיות אחד השותפים הבינלאומיים המוקדמים ביותר של GAC Motor. מאז 2015, עבדנו בשיתוף פעולה הדוק כדי לספק הצעה איתנה לבסיס לקוחות הולך וגדל באיחוד האמירויות ולספק להם את הערך הטוב ביותר. השותפות המבטיחה שלנו הביאה לגידול בביקוש למכוניות GAC, ופתיחת אולם התצוגה החדש באבו דאבי היא הצעד הבא הטבעי במסע שלנו כשותפים ארוכי טווח”.

בהתייחסו לאירוע ההשקה, אמר זנג הבין, מנכ”ל GAC MOTOR International: “ה-ALL NEW GS8, הממוקם כ-SUV היוקרתי המוביל בסין, הוא יצירת מופת של הטכנולוגיה והיכולות החדשות ביותר של GAC ו-R&D”.

ה-GS8 החדש והמרשים

ה-GS8 החדשה לגמרי מותירה ספקות רציניים במבט ראשון – האם המכונית היא 7 מושבים בסגמנט ה-SUV הבינוניים במחיר סביר או סגמנט ה-SUV היוקרתי. החלק החיצוני מתוכנן להשמיע אמירה, עם הגריל המובחר והמפלטות הספורטיביות שלו, אך ביתר שאת עם חללי הפנים המפוארים עם עור פורט תפור, גימור אלומיניום מוברש ועץ, כמו גם הדגשים מובחרים.

פרופיל GAC GS8

כמה מהתכונות המרכזיות

  • מושבים מתכווננים ל-8 כיוונים עטופים בעור עשוי דק
  • מגוון רחב של יכולות סיוע בנהיגה ובקרה דינמית לכלי רכב אדפטיבית (ADVC) התומכת בנהג להבטיח את מצב הנהיגה המתאים ביותר בכל תנאי דרך
  • GAC GS8 תהיה בין האפשרויות הבודדות ל-7 מושבים בסגמנט הלא-פרימיום לאפשר 3 מופעלים חשמלייםמחקר ופיתוח שורה מושבים
  • עם הקרנה הולוגרפית HD של 540 מעלות ומצב שלדה שקוף, הגלגלים של GS8 יכולים למנוע סכנה בצורה חכמה ולהגן על השלדה מפני שריטות
  • מציאות רבודה תצוגת ראש למעלה (AR-HUD), הקרנת תמונות וירטואליות – גרפיקה וטקסט במרחקי מוקד מרובים כדי ליצור אשליה של הרמזים שהם הרחבה טבעית של העולם האמיתי
  • מנוע 2.0 ליטר טורבו תואם יורו 5 משודך לתיבת הילוכים חכמה בעלת הנעה לכל הגלגלים Aisin 6 הילוכים שיכולה להפיק הספק של 199 כוחות סוס ב-5,200 סל”ד, ומומנט של 320 ננומטר בין 1,750 סל”ד ל-4,000 סל”ד.

GAC GS8 קדמי

הפתעה ב-Yas Leisure Drive

בכל מקרה, ההופעה הראשונה של רכב השטח החדש מבית GAC והפנים מעוררי ההשראה שלו היו כל כך משכנעים שנחתתי בנסיעת מבחן קצרה ב-Yas Leisure Drive, אם כי זה היה שונה לגמרי מקריעת רכב השטח בן 3 השורות במעגל Yas Marina כמתוכנן – רעיון שאפתני שמעולם לא חצה את שערי יאס, מכיוון שלא היה לי את ה-Green Pass מהבדיקות השליליות האחרונות של קוביד.

עם זאת, זה העניק לי מראה ותחושה טובים יותר של ה-GS8 החדשה, עם מושבי העור התפורים המצוינים שלו, מסך לוח המחוונים הגדול והזנת מצלמת הרוורס שמילאה אותו בראייה לאחור שימושית ונעימה לעין. החומרים בתא הנוסעים נראו גם מחוץ לליגה של רכבי השטח המשפחתיים הכלכליים. מערכת המוזיקה הייתה אלפינית, לוח המידע לנהג היה דיגיטלי, הגימור של הדפים והקונסולה נראו עדיפים ללא ספק עם אלומיניום מוברש ורצועות שכמעט סימנתי כעץ. המושבים בשורה השלישית נראו קטנים במידה ניכרת מהשורה השנייה המפוארת והמרווחת, אבל זה מאפשר נפח מרווח בתא המטען.

בטפטוף הקל שיייטתי לאורך נסיעת הפנאי, בלימתי באותות שיאס מרינה לא חסר להם. חלק כמו חמאה מתאר גם את הנסיעה על המתלים התלויים היטב וגם את הבלימה. מנוע ה-2.0 ל’ טורבו מייצר מומנט של 320 ננומטר אבל כמה טוב ה-SUV בטיול פרוע, אני מחכה לגלות. חפש את הביקורת שלי בקרוב, אבל לעת עתה, תסתכל על הצצה ראשונה בלעדית בעמוד Instagram.com/Drivemeonline.

למידע נוסף, בקר בכתובת https://www.gargashgacmotor.com

פוסטים דומים

Leave a Reply