8 המקומות הטובים ביותר לביקור בנאשיק מהרשטרה

0
8 המקומות הטובים ביותר לביקור בנאשיק מהרשטרה

נאשיק מהרשטרה: ממוקמת במערב הודו מדינת מהראשטרה, היא עיר משופעת בהיסטוריה, תרבות ויופי טבעי. ממקדשים עתיקים ועד כרמים ציוריים, לא חסר דברים לראות ולעשות בעיר התוססת הזו. הנה כמה מהמקומות הטובים ביותר לבקר בנאשיק שבהחלט צריכים להיות במסלול הטיול שלך.

1. מקדש Trimbakeshwar Nashik Maharashtra

מקדש Trimbakeshwar Nashik Maharashtra

אחד מאתרי העלייה לרגל החשובים ביותר במהרשטרה, ה מקדש טרימבקשוואר מוקדש ללורד שיווה ונחשב לאחד מ-12 מקדשי Jyotirlinga בהודו. המקדש ממוקם כ-30 ק”מ משם נאשיק וידועה בארכיטקטורה הייחודית שלה, הכוללת מבנה תלת קומתי עם כיפה מרכזית. במקדש יש גם בריכה קדושה, שבה יכולים החסידים לטבול כדי להיטהר לפני שהם מבקרים במקדש.

2. סולה ויניארדס נאשיק מהרשטרה

נאשיק ידוע גם בשם בירת היין של הודו, וכרמי סולה הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור חובבי יין. הכרם ממוקם כ-20 ק”מ מנאשיק ומציע מגוון פעילויות, לרבות טעימות יין, סיורי כרמים ופיקניקים. המבקרים יכולים ליהנות גם מארוחה במסעדה שבאתר, המגישה מגוון מנות מקומיות טעימות.

3. פנצ’וואטי:

פנצ’וואטי הוא אתר עלייה לרגל קדוש השוכן על גדות נהר גודאורי. על פי המיתולוגיה ההינדית, לורד ראמה, סיטה ולקשמנה חיו בפנצ’וואטי במהלך גלותם. האזור הוא ביתם של כמה מקדשים ומקדשים, כולל מקדש Kalaram, המוקדש לורד ראמה ונאמר שהוא אחד המקדשים העתיקים ביותר בנאשיק.

4. מערות Pandavleni:

ה מערות פנדבלני הן קבוצה של 24 מערות חצובות שמקורן במאה ה-1 לפני הספירה. מערות אלו נחשבות לכמה מהמערות הבודהיסטיות העתיקות והחשובות ביותר בהודו והן אתר חובה לחובבי היסטוריה. המערות כוללות גילופים מורכבים, פסלים וכתובות, ומציעות הצצה לחיים ולתרבות של הודו העתיקה.

5. גבעת אנג’נרי

גבעת אנג’נרי ממוקמת כ-20 ק”מ מנאשיק ונחשבת לאחד מאתרי העלייה לרגל החשובים ביותר של לורד האנומן. הגבעה היא ביתם של מבצר אנג’נרי ומקדש אנג’נרי, המוקדש לאמו של לורד האנומן, אנג’אני. המבקרים יכולים לטייל לראש הגבעה לתצפיות פנורמיות על הנוף שמסביב.

6. Saptashrungi Devi Temple

מקדש Saptashrungi Devi הוא מקדש הינדי הממוקם כ-60 ק”מ מנאשיק. המקדש מוקדש לאלה Saptashrungi ונחשב לאחד מ-51 השאקטי פיאטה בהודו. המקדש ידוע בארכיטקטורה היפה והאווירה השלווה שלו, ומהווה יעד פופולרי לחסידים ותיירים כאחד.

מקדש מוקטידהם

ה מקדש מוקטידהם הוא מקדש שיש יפהפה הממוקם בלב נאשיק. המקדש כולל גילופים ופסלים מורכבים של אלוהויות שונות ונחשב לאחד מהאתרים הדתיים החשובים בעיר. המקדש מציע גם נוף יפהפה של הנוף שמסביב והוא מקום פופולרי לצילום תמונות.

מוזיאון המטבעות נאשיק מהרשטרה

ה מוזיאון המטבעות היא אטרקציה ייחודית הממוקמת ב נאשיק שמציגה את ההיסטוריה העשירה של מטבעות בהודו. במוזיאון נמצא אוסף גדול של מטבעות, כולל מטבעות הודיים עתיקים מהמאה ה-5 לפני הספירה. מבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של המטבעות בהודו ולראות כמה מהמטבעות הנדירים והיקרים ביותר

קרא גם: האוטובוס המהיר ביותר בעולם 2023 | האוטובוס המהיר בעולם

פוסטים דומים

Leave a Reply