5 מכוניות השטח הטובות ביותר מתחת ל-20 לאך Rs 2023

0
5 מכוניות השטח הטובות ביותר מתחת ל-20 לאך Rs 2023

מכוניות השטח הטובות ביותר מתחת ל-20 לאך : כשמדובר בקניית רכב, אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא המחיר. עבור קונים רבים, מציאת מכונית שתתאים לתקציב שלהם היא בראש סדר העדיפויות. אם אתה מחפש רכב שטח חדש ויש לך תקציב של בסביבות 20 לאך, יש הרבה אפשרויות נהדרות לבחירה. במאמר זה, נסקור כמה ממכוניות השטח הטובות ביותר מתחת ל-20 לאך המציעות את התמורה הטובה ביותר לכספך.

1. מתיחת פנים מרוטי סוזוקי ויטארה ברזה

1. מרוטי סוזוקי ויטארה ברזה מכוניות מתיחת פנים מתחת ל-20 לאך
1. מתיחת פנים מרוטי סוזוקי ויטארה ברזה

ה מרוטי סוזוקי ויטארה ברזה מתיחת פנים הוא אחד מרכבי השטח הקומפקטיים הפופולריים ביותר בהודו. המכונית מגיעה עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המספק צריכת דלק של כ-24 ק”מ לליטר. עם תג מחיר של בסביבות 7.99 לאך עד 13.96 לאך (אולם תצוגה לשעבר), מתיחת הפנים של Brezza היא בחירה נוחה ופרקטית עבור קונים בתקציב נמוך. המכונית מגיעה גם עם מאפיינים כגון פנסי מקרן LED, בקרת אקלים אוטומטית והתנעה בלחיצת כפתור.

2. Tata Nexon היא המכוניות הטובות ביותר מתחת ל-20 לאך

ה טאטה נקסון הוא עוד רכב שטח קומפקטי פופולרי המציע תמורה נהדרת לכסף. הוא מגיע עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המספק צריכת דלק של כ-21 ק”מ לליטר. המכונית מגיעה גם עם מגוון מאפייני בטיחות מתקדמים, כגון מצלמה אחורית, התרעה על סטייה מנתיב ומערכת התרעה מפני התנגשות. ה נקסון מתומחר בסביבות 7.70 לאך עד 14.18 לאך (אולם התצוגה לשעבר) ומהווה אופציה מצוינת עבור קונים שרוצים מכונית שמציעה גם סגנון וגם פרקטיות. המכונית מגיעה גם עם מאפיינים כמו 6 כריות אוויר, בקרת אחיזה על הגבעה ומצלמת חניה אחורית.

3. יונדאי כרתה

ה יונדאי כרתה הוא רכב שטח קומפקטי המציע איזון מצוין בין ביצועים ובמחיר סביר. הוא מגיע עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המספק צריכת דלק של כ-21 ק”מ לליטר. המכונית מגיעה גם עם מגוון תכונות מתקדמות, כגון מצלמה אחורית, התרעה על סטייה מנתיב ומערכת התרעה מפני התנגשות קדימה. ה כרתים מתומחר בסביבות 10.64 לאך עד 18.68 לאך (אולם התצוגה לשעבר) ומהווה אופציה מצוינת עבור קונים שמחפשים מכונית שמציעה גם סגנון וגם פרקטיות. המכונית מגיעה גם עם מאפיינים כמו גג שמש, טעינה אלחוטית ומצלמת חניה אחורית.

4. מכוניות קיה סלטוס האם מתחת ל-20 לאך

ה קיה סלטוס הוא רכב שטח קומפקטי המציע תמורה מצוינת לכסף. הוא מגיע עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המספק צריכת דלק של כ-21 ק”מ לליטר. המכונית מגיעה גם עם מגוון תכונות מתקדמות, כגון מצלמה אחורית, התרעה על סטייה מנתיב ומערכת התרעה מפני התנגשות קדימה. ה סלטוס מחירו נע סביב 10.69 לאך עד 19.15 לאך (אולם תצוגה לשעבר) ומהווה אופציה מצוינת עבור קונים שמחפשים מכונית שמציעה גם סגנון וגם פרקטיות. המכונית מגיעה גם עם מאפיינים כמו גג שמש, טעינה אלחוטית ומצלמת חניה אחורית.

5. מג הקטור

ה מ.ג. הקטור הוא רכב שטח קומפקטי המציע תמורה מצוינת לכסף. הוא מגיע עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המספק צריכת דלק של כ-18 ק”מ לליטר. המכונית מגיעה גם עם מגוון תכונות מתקדמות, כגון מצלמה אחורית, התרעה על סטייה מנתיב ומערכת התרעה מפני התנגשות קדימה. המחיר של הקטור נע סביב 14.73 לאך עד 21.73 לאך (אולם תצוגה לשעבר).

קרא גם: המשאית המהירה בעולם 2023 | המשאית המהירה ביותר של 2023

פוסטים דומים

Leave a Reply