5 אביזרי רכב שהייתם רוצים שהיו לכם קודם לכן

0
5 אביזרי רכב שהייתם רוצים שהיו לכם קודם לכן

כמות הזמן והכסף שהיית חוסך לו היו מותקנים אלה ברכב שלך היו עצומים. חשוב מכך, שמור את השערות האפורות שלך ליום אחר, אביזרי הרכב המגניבים האלה כאן כדי להקל על היום שלך. זול ובמחיר סביר, אביזרי החובה לרכב שכל נהג צריך – מדורג על ידי צוות פירוט הרכב.

5 אביזרי רכב שימושיים כדי להקל על חייך

5.כיס צד לקונסולת רכב

אז מה זה בדיוק? ובכן, זה בנק מטבעות, טלפון/מפתחות/כרטיס ומחזיק כוסות באחד. פת לעיכול, אבל נוח בהרבה מובנים.

החלק את המטבעות שלך לתוך חריץ המטבעות והקל תַשְׁלוּם של כרטיסי חניה ואחסנו בקלות את המטבעות הפנויים שלכם מהריצות.

מה שאנחנו אוהבים במיוחד בזה, זה מיקומו ומיקומו, כמה פעמים היו לך מטבעות, טלפון, כרטיסים, מפתחות וכן הלאה מחליקים כאן. נצל טוב יותר את החלל הריק הזה במקום לתת לדברים נוספים לחמוק שם. אנו בטוחים שאבדו לך מספיק מטבעות מתחת למושב כדי אפילו לרכוש אחד מהקוליות האלה.

4. מילוי פערים לרכב

אביזרי רכב למילוי פערים

נמאס לך מהצורך למתוח את הידיים והאצבעות בפינות כדי לאסוף כסף, מפתחות, טלפון, ארנק וכדומה? ובכן, זה יכול להיות הפתרון שחיפשת. סתום להם את הרווחים ואל תגיד יותר מהבאת חפצים רופפים, במקום זאת בקש מהם ליפול לאחור על המושב שלך כדי לקבל סקופ קל. האם אי פעם פירט את פנים המכונית שלך ומצאת חבורה שלמה של טישו, פירורים, עטיפות לולי וכו’ תקולים? אז זה עשוי להיות המנצח בשבילך.

3. תא מטען לרכב ארגן

אביזרי ארגונית תא מטען לרכב

חסוך זמן וסווג את האתחול שלך לחלקים. בין אם אתה יוצא לפיקניק, לים או בחוץ כדי לשחק ספורט, תרצה שהפריטים האלה יהיו ארוזים בנוחות. כאילו למצוא מקום חניה לא היה מספיק קשה, הפוך את סופי השבוע שלך לטיול בפארק עם מארגן תא המטען הזה שקל להתאים. כל כך הרבה פעמים מצאנו שריטות על פגוש תא המטען במהלך שירותי הפירוט החיצוני של המכונית שלנו, שנגרמו כתוצאה מגישה לתא המטען. מחבטים רופפים, אלות, מחבטי טניס וכן הלאה נגרדים על פניהם כי הם פשוט יושבים רפויים במגף. לכן ארגונית תהיה כלי שימושי עבור פחות חפצים מעופפים!

2. שקיות עגלת קניות מתקפלות

תיק עגלת קניות אביזרי רכב

לא ממש אביזר לרכב, אבל בהחלט פריט שכל מכונית צריכה, במיוחד עם האיסור על שקיות ניילון. מי יכול לטעון שאלו לא יועילו? החלק אותם בקלות לתוך עגלת הקניות שלך והכנס אותם לרכב שלך ללא טרחה. לא רק שהם שימושיים, אלא שהם עושים עבודה מדהימה בשמירה על הסביבה שלנו יפה וירוקה.

1. מראה נקודה עיוורת

אביזרי רכב למראות נקודה עיוורת

היקלעות לתאונת דרכים היא סיוט ללא קשר לאשמתו, היא גוזלת זמן, עלולה להיות מסוכנת ועלולה לעלות ביוקר. אף אחד לא אוהב להתמודד עם תביעות ביטוח ותאונות דרכים, אז למה לא לשקול אחת מהן האביזרים הנחמדים האלה ולהימנע משיחות קרובות ותאונות. מחובר בקלות לכל אחת מהמראות, אפילו הילדים שלך יכולים להתקין אחת (לא מומלץ). כמובן שאתה יכול להשתמש בהגנה על צבע קרמי לעמידות עמידה בפני שריטות, אבל בואו נודה באמת, השקעה זולה מכיוון שזו יכולה לעזור רבות בהפחתת תפרחת מרזבים/גלגלים פגומים ותאונות. אם כבר מדברים על תאונות ונקודות עיוות, וודאו שאם אתם מתכננים להתקין צביעת חלונות לרכב, תבדקו שרמת החושך מקובלת על פי החוק. תאונות רבות עלולות להתרחש כאשר הגוונים כהים מדי ולכן מהווה סכנת נהיגה.

icons8-user-male-500

צ’סטר.ה

תחזוקת טיפול לרכב

כל מה שאתה צריך לדעת – מעצות לטיפול ברכב ועד בריחות מדהימות בסוף השבוע. אנחנו הופכים את הדברים הקשים לפשוטים.

גורו טיפוח הרכב של סידני

פתרונות משתלמים כדי לחסוך לך כסף וזמן

הפוסט 5 אביזרי רכב שהייתם רוצים שיהיו לכם קודם הופיע לראשונה ב-Schmico Mobile Car Detailing & Care.

פוסטים דומים

Leave a Reply