4 הסימנים המובילים שהמכונית שלך זקוקה לתיקון צבע או צבע חדש

0
4 הסימנים המובילים שהמכונית שלך זקוקה לתיקון צבע או צבע חדש

אדום ושחור הם, למרבה הצער, אחד משני הצבעים הפופולריים ביותר עבור כלי רכב אשר במקרה שניהם נוטים יותר לדהיית צבע בהשוואה לכל צבע אחר. הסיבה לכך היא ששני הצבעים הללו יכולים לספוג יותר קרני UV, מה שמאיץ את השפעות ההזדקנות תוך התדרדרות של המעיל השקוף המגן. עצה לבעלי הצבעים האלה

1) שטפו את המכונית באופן קבוע כדי למנוע הצטברות של מזהמים על הצבע.

2) חנה באזורים מוצלים כדי להימנע מהשמש, כגון חניון מוגן, נמל או יותר טוב, מוסך. כן, אתה יכול לחנות מתחת לעצים, אבל הם אתרים ידועים לשמצה בשל צואת ציפורים ומוהל עצים, שעלול להיות חומצי מאוד.

3) השתמש בכיסוי לרכב כדי להגן על המכונית שלך כאשר חונה על שביל הלילה, עבור אלה שאין להם מוסך. הבעיה היחידה, זה הופך להיות מייגע כל הזמן לכסות את המכונית שלך בכל מקום שאתה הולך וגם מסכן את המכונית שלך, אם מישהו מחליט לגנוב את כיסוי המכונית שלך.

4) מומלץ: הגן על צבעי הרכב שלך – בחר תמיד בציפוי שעווה מגן לאחר כל כביסה, מכיוון שהוא יוסיף הגנה מסוימת לצבע שלך שתחזיק מעמד בין מספר שבועות לחודש לרוב. מצד שני, אם שטיפת הרכב שלך כל כמה שבועות היא יותר מדי לבקש, אז השקעה בהגנה על צבע ננוטכנולוגיה היא הדרך ללכת. ציפוי קרמי או גרפן יאפשר לך שנים ארוכות של קשיות ומחסום כמו זכוכית כדי להגן על הצבע שלך. החלק הגדול בזה, הוא שאתה לא צריך לדאוג לגבי ליטוש או שעווה לרכב שלך במשך כל תקופת ההגנה על הצבע.

פוסטים דומים

Leave a Reply