שלב ב’ של פארק השמש מוחמד בן ראשיד אל מקטום נכנס

1
שלב ב’ של פארק השמש מוחמד בן ראשיד אל מקטום נכנס

שנחאי אלקטריק הודיעה כי שלב B של השלב החמישי של 900 מגה-וואט של הפארק הסולארי מוחמד בן ראשיד אל-מקטום נכנס לפעולה. כחלק מהמפעל הפוטו-וולטאי (PV) הגדול בעולם בהקמה, הפרויקט יסייע בדחיפה של דובאי לשדרוג ולשנות את תמהיל האנרגיה שלה על ידי אספקת אספקת חשמל של 2.268 מיליארד קוט”ש בשנה עם השלמתו, מספיק כדי לשרת למעלה מ-240,000 בתים ומסוגל הפחתת 1.1 מיליון טון פליטת פחמן מדי שנה.

Acwa Power, הבעלים, היזם והמפעיל של השלב החמישי של פארק השמש מוחמד בן ראשיד, מינה את שנחאי אלקטריק כקבלן ההנדסה, הרכש והבנייה (EPC) עבור הפרויקט בשנת 2020. החל מיולי 2020, הפרויקט כלל ביטויים א’, ב’ ו-C, בהספק מותקן כולל של 1050 MW.

כשהצוות הבינלאומי של הפרויקט מעסיק למעלה מ-2,500 עובדים בתקופת השיא, המאמץ של שנחאי אלקטריק לאחד את מיטב כוחות העבודה, המשאבים והאספקה ​​העולמית לבניית אחד המתחמים הסולאריים המתקדמים במדינה זכה להכרה על ידי בעל הפרויקט ושלו. שותפים. בנוסף, הפרויקט גם יצר למעלה מ-4,000 הזדמנויות עבודה ישירות ו-10,000 עקיפות, שהן עיקריות בקידום תעסוקה מקומית ו התפתחות כלכלית.

שנגחאי חשמל השתתפה גם בבניית השלב הרביעי של 950MW של הפארק הסולארי מוחמד בן ראשיד אל מקטום, הכולל מפעל 700MW מרוכז של אנרגיה סולארית (CSP) ומפעל פוטו-וולטאי (PV) של 250MW. ה-CSP יכול לאחסן אנרגיה תרמית במהלך היום, אשר יכולה לשמש מאוחר יותר לייצור חשמל בלילה, ומציעה אספקת אנרגיה נקייה, יציבה ואמינה מסביב לשעון.

מאז תחילתו ב-2018, הפרויקט שכר למעלה מ-8,500 עובדים בתקופת השיא, כאשר מפעל מגדל ה-CSP של 100 מגה-וואט ומפעל השוקת הפרבולי של 200 מגה-ואט-II מתוכננים להיות מחוברים לרשת בסוף 2022. הטכנולוגיות הסולאריות המתקדמות ביותר שיספקו אנרגיה נקייה לכ-320,000 משקי בית ויפחיתו 1.6 מיליון טונות של פליטת פחמן מדי שנה, והולכות רבות כדי לעזור דובאי משיגה את החזון המתחדש שלה לשנת 2050.

וידיאו קשור

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply