שירות ותיקון: אל מסאוד פותחת את Auto Central Dubai

0
שירות ותיקון: אל מסאוד פותחת את Auto Central Dubai

סניף זה שנפתח לאחרונה של אוטו סנטרל באל ראשידיה הוא הראשון מחוץ לאבו דאבי והראשון מבין שלושה בצפון האמירויות שמתוכנן תוך שנה. ציוד חדיש, מומחי רכב מוסמכים ותמחור סביר הם היתרונות המודגשים.

מעודדת מהתגובה החיובית שקיבלו שני מרכזי השירות והתיקונים הרב-מותגיים הראשונים שלה באבו דאבי, אל מסעוד מכוניות בדיוק מימשה תוכנית זמן ארוכה – לקחת את הרעיון של ‘אוטו סנטרל’ לדובאי ולצפון האמירויות. הסדנה החדשה היא קופסה דמוית ספינה גדולה הממוקמת ב’אזור העסקים לאחר המכירה’ באל ראשידיה. היא שואפת להציע תחזוקה באיכות גבוהה בהתאם לסטנדרטים הטובים ביותר של הסוכנות, אך עם זאת בתעריפים תחרותיים, ויש לה טרקלין לקוחות המכיל קפה ממותג וכיבוד עבור אלה שמחכים.

החל מחבילת שירות בסיסית של 60 דקות, מתקן האוטו סנטרל הנרחב מצויד לטפל בכל מיני צורכי שירות ותיקונים כגון סיכה מהירה, תחזוקה תקופתית, החלפת צמיגים ושירות, החלפת מצברים, תיקונים מכניים, תיקוני שברים ומתלים, תיקוני מנועים, שירות תיקוני חשמל, תחזוקה ותיקון AC, איתור תקלות, דיאגנוסטיקה, תיקוני פחחות וצבע, פירוט וליטוש, תיקון חכם ותיקוני תאונות דרכים (אוטו סנטר מוסמכת על ידי חברות ביטוח מקומיות.) מלבד שירותים נוספים עם ערך מוסף כולל חלונות גוון וקרמיקה. כל סניפי ‘אוטו סנטרל’ מאוישים על ידי טכנאים מנוסים ומוסמכים ומופעלים על ידי מומחים מיומנים שיכולים לתת שירותים מכניים תקופתיים ותיקוני פחחות וצבע. התמונה הכפולה כאן מציגה את חדר הצבע שלהם ואת כלי המתיחה המשמש ליישור משטחים שקעים.

Auto Central תספק גם פתרונות שינוי חיצוני להרפתקנים. המרכז מכיל ציוד שינוי וחלקים כמו אורות ומתלים מבית ARB, מותג אוסטרלי נחשב. מלבד המותגים של ניסאן ואינפיניטי שמכוניות Al Masaood הם סוחרים עבורם, השירות והתיקון הרב-מותגי נהנים מהניסיון הרב של מר מירסד, מנהל השירות הכללי, עם מותגים גרמניים ואירופים אחרים.

פוסטים דומים

Leave a Reply