שוק מפתחות חכמים לרכב עומד לגדול

0
שוק מפתחות חכמים לרכב עומד לגדול

מפתחות הרכב עברו שינוי משמעותי בעשורים האחרונים. המפתחות המכניים המסורתיים הוחלפו במפתחות ניתנים לתכנות, משדרים, FOBs קרבה ומפתחות Tibbe שהם לא רק חכמים אלא גם נוחים. הצגת כלי רכב היברידיים וחשמליים גם תספק מילוי לפלח המפתחות החכמים. שוק המפתחות החכמים לרכב צפוי עד 2028 מ-8,023.9 ​​מיליון דולר בשנת 2021 ב-CAGR של 5.9%. הקטע כולל מפתחות פונקציה בודדים ומפתחות חכמים מרובים שיכולים למנוע מצבי נעילת רכב.

בעוד שהצמיחה של מפתחות חד-פונקציונליים מונעת מהדרישה ההולכת וגוברת לאבטחת רכב משופרת, המפתחות הרב-פונקציונליים נוחים ומאפשרים לנהגים לשמור את שלט המפתח בכיס בעת פתיחה או נעילה, או אפילו התנעת הרכב. השימוש במפתחות חכמים מחייב גם את בעלי הרכב לשמור על קשר עם מנעולני רכב מוסמכים שיכולים לתכנת מפתח משדר חדש או לבצע שכפול מפתחות במקרה של נעילה. Cerrajero Metro Puerto Rico, ספק מוביל של מאובזר במלואו בכלים חדישים ועדכניים הנדרשים לביצוע שכפול מפתחות לרכב למקרה שהמפתח החכם שלך יאבד או יתקלקל או ניזוק.

מה הופך את המפתחות החכמים לאטרקטיביים?

יצרניות רכב מובילות כמו ב.מ.וו מפתחות פתרונות טכנולוגיים חדשים לחיזוק מעמדן. ובתוך כך, הם משלבים טכנולוגיות מתקדמות כמו IoT, בינה מלאכותית ורשתות 5G כדי להציע פתרונות חכמים שלא רק הופכים את הנהיגה לקלה אלא גם בטוחה. מפתחות חכמים הם תכונה נפוצה של רכבי היוקרה והחשמליים העדכניים ביותר, והם מאפשרים פתיחה אוטומטית של הדלתות גם ללא הכנסתם. וכאשר הנהג עוזב את הרכב, הוא ננעל על ידי לחיצה על כפתור על ידית הדלת או על ידי סגירת הדלת. חלק מהיצרנים אף מייצרים מפתחות שלט רחוק שניתן להשתמש בהם כדי לפתוח או לסגור את דלתות הרכב מרחוק. מנעולנים מומחים בסן חואן יכולים לא רק לעזור לך בתכנות מחדש של המפתחות הנשלטים מרחוק במקרה שהם תקולים, אלא גם ליצור חדשים במקרה של נעילה.

התפתחויות בתחום המפתחות החכמים

הדרישה למאפייני בטיחות ואבטחה מתקדמים ברכבים הובילה גם את יצרני הרכב להציע מפתחות חכמים רב תפקודיים. כמה פיתוחים מרכזיים באזור הם:

  • מקשים הניתנים לשילוב עם הטלפון של הלקוח באמצעות Wi-Fi או בלוטות’.
  • חלק מהמכוניות מגיעות עם מפתחות חכמים לבישים מסוג רצועה המאפשרים לא רק פתיחה מרחוק של דלתות המכונית והתנעת המנוע, אלא גם כוללים עוקבי כושר בזמן אמת.
  • חלק מהמקשים הרב-פונקציונליים מאפשרים לנהגים גם לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים ורמות הדלק בעוד שאחרים מתוכנתים להגביל את המהירות המרבית של מכונית.

חלק מיצרניות הרכב אפילו נקשרות עם יצרני אפליקציות כדי לפתח מפתחות דיגיטליים לרכב שניתן להשתמש בהם מסמארטפונים ושעונים. שוק המפתחות החכמים צפוי לחזות ב (Ultra-Wide Band) מפתחות של ענקיות רכב כמו BMW, NIO, Audi, Hyundai ופורד. טכנולוגיית ה-UWB תבטיח כניסה ללא מפתח, חניה מרחוק, נהיגה אוטונומית, ניווט מיקרו, חישת קרבה, זיהוי פנים רכב וחיששת גשם ממפתח דיגיטלי בודד. התכוננו ליהנות מהאיחוד של טכנולוגיה חכמה עם תעשיית מנעולנות הרכב.

Leave a Reply