שברולט בולט EUV אושרה כ-GM חושפת מיקוד כפול לשנת 2021

2
שברולט בולט EUV אושרה כ-GM חושפת מיקוד כפול לשנת 2021

המזרח התיכון חשוב ל-GM ולחברה יש אסטרטגיה דו-כיוונית לאזור. שולחן עגול מקוון שעוגן על ידי הנהגים המובילים של המותג חשף מה צפוי לשנת 2021 ואילך, כולל כניסתם הצפויה של שני כלי רכב חיוניים השנה.

2022 שברולט בולט EUV

שנת 2021 התחילה עם אבן דרך עבור ג’נרל מוטורס המזרח התיכון – שלהם מכירת רכב 2 מיליון מאז שנת 2000. מותג GM, באמצעות מותגי הרכב שלו שברולט, GMC ו-Cadillac שואף לחולל מהפכה בעולם הניידות, תוך שהוא מתקדם לעבר החזון שלו של אפס קריסות, אפס פליטות ואפס גודש. בדצמבר אשתקד, GM הכריזה על השקעה של 27 מיליארד דולר בכלי רכב אוטונומיים וחשמליים וכן על תוכנית להשיק 30 רכבים חשמליים חדשים ברחבי העולם עד 2025.

GM Middle East תתמקד בשני עמודי תווך עסקיים אסטרטגיים: צמיחה והרחבת הליבה של עסקיה של אספקת מכוניות, משאיות ורכבי שטח ברמה עולמית, תוך האצת סדר יום הניידות העתידית שלה על פני חשמול, אוטונומיה וקישוריות.

2022 שברולט בולט EUV

אסטרטגיית ניידות עתידית זו מובחנת בצורה הטובה ביותר בשברולט בולט EUV החדש והכל חשמלי. “אנחנו נמצאים באזור הזה כבר 90 שנה ומתכננים להיות מנהיגים ב-90 השנים הבאות”, אמר לואי אל שוראפה, נשיא ומנכ”ל ג’נרל מוטורס אפריקה והמזרח התיכון. “אנחנו כבר מחזיקים בעמדה מנצחת בעסק הליבה שלנו שתמיד היה לבנות רכבים יוצאי דופן המהדהדים עם הלקוחות שלנו. ההזדמנות עבורנו, כשאנו מסתכלים לעבר העתיד, היא לתרגם את ההצלחה הזו גם לכלי רכב חשמליים. המנכ”ל גם הצביע על הגעת ה-GMC HUMMER EV Super Truck שתושק לאזור בשנה הבאה, כמו גם על ההשקה הקרובה של OnStar, פתרונות הקישוריות והבטיחות שיהיו זמינים ברוב מותגי קאדילק, שברולט ו-GMC. Onstar תבטיח שלקוחות נוהגים ברכב שיכול להגן עליהם מפני סכנה ולחבר אותם לעולם. כפי שסיכם גארי ד. ווסט, מנכ”ל, OnStar Middle East Operations and Future Mobility, General Motors Africa and Middle East, “עם למעלה מ-20 שנות ניסיון באספקת שירותי רכב מחוברים, GM מדמיינת מחדש את חווית הלקוח הן ב- -רכב ומחוצה לו.”

שברולט בולט EUV 2022 אושר למזרח התיכון

הראשון מבין השלושים המובטחים הוא שברולט בולט EUV החדש לגמרי שמתוכנן להגיע מתישהו בשנת 2021. רכב השטח הכל חשמלי הראשון של שברולט, הבולט EUV מתבסס על מה שהיה אהב בבולט EV אבל ארוז עם פרופורציות כמו SUV. ה- Bolt EUV מתגאה בחבילת סוללות ליתיום-יון מתקדמת של 65 קילוואט-שעה שמתאימה לטווח של 402 ק”מ, מה שאומר שה-EV העתידי של GM יכולים להיות רכבים יומיומיים קיימא. [Actual range depends on several factors, including temperature, terrain, battery age and how the vehicle is used and maintained.] מחובר למקור 240 וולט, טעינה מלאה צפויה לארוך 7 שעות בעוד טעינה מהירה DC ​​יכולה להגיע ל-95 מיילים (153 ק”מ) תוך חצי שעה בלבד!

מבחינת מרווח, ל-Bult EUV יש מעט פחות מרווח ראש וכתפיים מהקפטיבה אבל יותר מ-3 אינץ’ ו-2 אינץ’ מרווח לרגליים מלפנים ומאחור בהתאמה. יש לו משקל עצמי של 1669 ק”ג ותא מטען מרווח של 462 ל’ מאחורי המושב האחורי ו-1611 ל’ אם הוא מקופל!

“אנחנו ממשיכים לראות ביקוש צרכני גבוה לרכבי שטח במזרח התיכון וכחלוצים בתחום הזה, הצעד הטבעי עבורנו היה להביא רכב שטח חשמלי לאזור. GM מתכננת עתיד שכולו חשמל ואנחנו רוצים את כולם”, אמרה קלי מקדונלד, סמנכ”לית השיווק ג’נרל מוטורס אפריקה והמזרח התיכון.

נכון לעכשיו, GM נמצאת ב-5 המובילים בפלח רכבי השטח הקומפקטיים, בשלושת השווקים הגדולים ביותר – איחוד האמירויות הערביות, ערב הסעודית וכווית – מונעת מהשקות מפתח כמו שברולט קפטיבה ששברה שיאים בתוך GM, בצמיחה של 171%. כיאה, המכירה ה-2 מיליון הייתה של הקפטיבה. בגזרת רכבי השטח בגודל מלא, GM חיזקה את מעמדה עם השקת שברולט טאהו 2021, GMC יוקון וקדילק אסקלייד. חודשיים בלבד לאחר מכן, GM נאבקת להתמודד עם הביקוש, הודות להחלטה הנבונה להקשיב יותר לקהל המזרח תיכוני, מה שהוביל גם לעיטור ה-Z71 לשברולט טאהו ול-AT4 ל-GMC Yukon כדגמים עצמאיים.

פוסטים דומים

Leave a Reply