רולס רויס ​​חושפת את המהפך של גן חיות הבר

2
רולס רויס ​​חושפת את המהפך של גן חיות הבר

Rolls-Royce Motor Cars חגגה את השלמת הפרויקט שלה לעדכון גן חיות הבר בביתה של רולס-רויס בגודווד בטקס פתיחה מחודש.

תופס אזור קטן ומבודד ממש בתוך השערים הראשיים, גן חיות הבר תומך במגוון רחב של צמחים, חרקים, ציפורים ובעלי חיים שמקורם בדרום אנגליה.

ההתחדשות, שבוצעה בשיתוף עם מועצת מחוז צ’יצ’סטר וה-South Downs National Park Trust, משקפת שינויי חשיבה ושיטות שימור מאז שגן חיות הבר הוקם לפני כמעט 20 שנה כחלק מהגינון המקורי של אתר גודווד, ששטחו 42 דונם.

אחד מהנושאים המרכזיים של הפרויקט הוא ‘ריבוי מחדש’, המוכר על ידי אנשי שימור וגופים, כולל האו”ם, ככלי מכריע בשימור מערכות אקולוגיות מתפקדות וצמצום אובדן המגוון הביולוגי. ייפוי מחדש כרוך בהחזרת אדמה למצבה הבלתי מעובד, חיבור בתי גידול על ידי יצירת ‘מסדרונות חיות בר’ ומעבר לכיוון מערכת אקולוגית טבעית יותר עם התערבות וניהול מופחתים של בני אדם.

גן חיות הבר הוא כיום אחד מ-60 אתרים בשבעה מסדרונות שיחד יוצרים את מסדרון חיות הבר האסטרטגיות. יוזמה פורצת דרך זו מחברת את הפארק הלאומי סאות’ דאונס לנמל צ’יצ’סטר ופגהאם, שלשניהם יש מספר רב של ייעודים לשימור, כולל שמורת טבע מקומית (LNR), אזור הגנה מיוחד (SPA) ואתר בעל עניין מדעי מיוחד (SSSI). אושר רשמית על ידי מועצת מחוז צ’יצ’סטר בשנת 2021, זו הפעם הראשונה שמסדרונות חיות בר נכללו אסטרטגית במדיניות התכנון בכל מקום בבריטניה.

כחלק ממסדרון חיות הבר האסטרטגיות, גן חיות הבר ימלא תפקיד חיוני בהגנה על המגוון הביולוגי, במיוחד דבורי דבש, דבורי בומבוס, פרפרים ומאביקים אחרים, על ידי חיבור מחדש של אזורי בית גידול שקודם לכן מפוצלים על ידי פעילות אנושית.

הגן המעודכן משלב גם אלמנטים של העיצוב המנצח מתחרות גן חיות הבר שהתקיימה בשנת 2021, בה הוזמנו ילדים בגילאי 5-11 להגיש רעיונות לתכונות חדשות שיועילו לחיות הבר ולאנשים.

איריס, אז בת שמונה, יצרה טיג’י טאון כדי לסייע בתמיכה באוכלוסיית קיפודי הבר בבריטניה, שנמצאת בירידה קריטית. בתי הקיפוד שלה, כל אחד עם הכתובת שלו, נעשו באהבה לעיצובה על ידי חניכים במרכז הפנים. המחלקה ייצרה גם תיבות קינון יפות בהזמנה אישית לציפורים, עטלפים, מעונות ודבורים בודדות ושלט חדש בכניסה.

עוד אחד ממאפייני העיצוב המרכזיים של אייריס, ‘כבישים מהירים’ בגדרות, נוצרים מצינורות טרקוטה ממוחזרים שנחתכו לשניים כדי ליצור קשת שמתחתיו יוכלו הקיפודים לעבור. החלק המרכזי של הגן הוא בריכה חדשה, רדודה מספיק כדי שהקיפודים יוכלו לשתות ממנה ולהתרחץ בה בבטחה, עם טיילת המאפשרת להם לטפס החוצה אם יתעייפו.

כמה תוספות מבורכות לפרויקט כללו גם פינת ישיבה חדשה שנוצרה באמצעות משטחי עץ ממוחזרים, שער כניסה חדש שנבנה מחדש ויצירת שביל קליפה בטוח דרך הגן.

אנדרו בול אמר, “הפרויקט הזה כל כך מלא ביתרונות, הכולל את הדמיון והיצירתיות של ילדים, שיתוף הפעולה בין רולס רויס ​​והקהילה המקומית שלנו, נדיבות רוח אמיתית ותחושה נהדרת של יוזמה משותפת ועבודת צוות – הכל בשם התמיכה חיות הבר המקומיות המדהימות שלנו. אנו נרגשים במיוחד להיות חלק מפרויקטים רחבים יותר לטיול מחדש וליצירת מסדרונות חיות בר התומכים במגוון הביולוגי הרבה מעבר לגבולותינו. עדכון זה יבטיח שגן חיות הבר יישאר משאב יקר עבור אנשים וטבע במשך שנים רבות.”

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply