קניית מצלמת דאש חדשה: מדריך על התכונות

1
קניית מצלמת דאש חדשה: מדריך על התכונות

1. איכות המצלמה

איכות המצלמה היא התכונה החשובה ביותר שיש לבדוק כאשר מקבלים את מצלמת המחוונים שלך. מצלמת מקש היא, במהותה, מצלמה; אם האיכות הכללית ירודה, איכות התמונות/סרטוני הווידאו המופקים תהיה ירודה. מצלמה באיכות גבוהה יותר מבטיחה שהמצלמה מבצעת את מטרתה שהיא להקליט מדיה איכותית שתעזור בעת הצורך.

ישנם שלושה גורמים שיש לקחת בחשבון כאשר בודקים את איכות המצלמה של מצלמת הדפים: רזולוציה, קצבי פריימים ושדה ראייה.

רזולוציית המצלמה היא בעצם מספר הפיקסלים האנכיים בכל תמונה שצולמה עם אותה מצלמה. כשאתה מצלם ורואה 1080p, המשמעות היא שהרזולוציה של המצלמה שלך היא 1080p. ככל שהפיקסלים גבוהים יותר, כך המצלמה טובה יותר.

קצבי הפריימים חשובים מכיוון שמצלמת המחוונים שלך לא רק מצלמת תמונות. זה גם עושה סרטונים. קצב הפריימים הוא הקצב שבו מצלמה מצלמת פריימים עוקבים שונים. אמנם חשוב לקבל מצלמה עם קצב פריימים טוב, אבל קצב הפריימים שאתה מקבל עומד ביחס הפוך לאחסון שלך. אז ככל שקצב הפריימים גבוה יותר, כך האחסון שלך יתמלא מהר יותר.

לבסוף, שדה הראייה הוא כמה רחב המצלמה שלך יכולה להקליט. זה שונה עבור כל מצלמה אז שימו לב והבטיחו שתקבלו את הטוב ביותר. לעתים קרובות קשה לעשות זאת מכיוון שאין דרך סטנדרטית למדוד את שדה הראייה מלבד שאתה מסתכל על התמונות שצולמו על ידי המצלמה.

ההמלצה שלנו: חפש מצלמת מקש עם רזולוציה של 1080p לפחות. ככל שהפיקסל גבוה יותר, כך ייטב. אנו ממליצים לך ללכת על קצב פריימים של 30fps, שהוא הסטנדרט עבור רוב מצלמות הדפים. אם אתה חושב שאולי תצטרך סרטונים חלקים יותר, אתה יכול ללכת על 60 פריימים לשנייה, אבל זה הכרחי לעתים נדירות. והכי חשוב, בדוק את התמונות שצולמו עם מצלמת הדשבורד הזו כדי לראות עד כמה איכות המצלמה טובה.

2.אחסון

כשאתה מחפש מצלמת דאשבון, הקפד לבדוק את קיבולת האחסון. בעוד שמצלמות המחוון מגיעות בדרך כלל עם חריץ לכרטיס MicroSD, טוב יהיה אם מצלמת המחוונים שלך מגיעה עם מעט אחסון פנימי כדי שלא תצטרך לדאוג לגבי ניהול אחסון, במיוחד אם אתה לא מהסוג שישים לב לדברים כאלה. דברים.

ההמלצה שלנו: מצא מצלמת דפים עם לפחות 4GB של אחסון פנימי. זה עשוי לשרת אותך למשך מספר ימים, כך שאם אינך מתכוון למחוק מדיה במצלמת המחוונים שלך מדי כמה ימים, ייתכן שתצטרך להשיג כרטיס MicroSD שיעזור לך. למרבה המזל, ישנן מצלמות מקש שמגיעות עם כרטיסי MicroSD.

3. הפעלה אוטומטית והקלטת לולאה

אם אתה בדרך לעבודה וממהר, לא יהיה לך זמן או מחשבה להפעיל את מצלמת המחוונים שלך. זו הסיבה שתכונות ההפעלה האוטומטית והקלטת הלולאה חשובות.

אם מצלמת המחוונים שלך כוללת את תכונת ההתנעה האוטומטית, היא תופעל ותתחיל להקליט ברגע שאתה מתניע את המכונית שלך ותכבה כאשר אתה מחנה את המכונית.

למרות שכבר הזכרנו את החשיבות של השגת מספיק זיכרון, סביר להניח שגם לא נבין באיזו מהירות האחסון מתמלא. עם הקלטת לולאה, קטעים חדשים יותר מוקלטים על פני קטעים ישנים יותר כאשר האחסון שלך מלא. אם אתה מבין ומקבל אחסון גדול יותר, אתה יכול לשמור את הצילומים הישנים והחדשים כאחד.

ההמלצות שלנו: שתי התכונות הללו הן עניין של נוחות. אם אתה קפדן ותזכור להפעיל ולכבות את מצלמת המחוונים שלך ולבדוק את האחסון שלך מעת לעת, ייתכן שתכונה זו לא תהיה נחוצה. אבל זו תוספת נוחה מאוד למצלמת הדפים שלך.

4. קישוריות אלחוטית ו-GPS

יש הרבה מצלמות מחוון חכמות בחוץ. מצלמות המחוונים הללו מגיעות עם אפשרות לקישוריות אלחוטית. המשמעות היא שמצלמת המחוונים שלך יכולה להתחבר ל-Bluetooth של הטלפון שלך או לאינטרנט. תכונות אלה מגיעות עם יתרונות שונים, כמו ניהול אחסון והגדרות מצלמת מקש מהטלפון שלך. אתה יכול להעלות ולהזרים מדיה שנלכדה במצלמת המחוונים שלך.

ההמלצה שלנו: אנו ממליצים לשקול את הצרכים שלך לפני הבחירה. תכונות אלה עשויות להוסיף לנוחיותך, אך ייתכן שהן לא ישפיעו כל כך על רוב האנשים. עם זאת, תמיד עדיף שיהיו יותר אפשרויות.

פוסטים דומים

Leave a Reply