פרס לרעיונות עסקיים חדשניים מ-SHIFT Mobility ב-IFA ברלין

1
פרס לרעיונות עסקיים חדשניים מ-SHIFT Mobility ב-IFA ברלין

מכונית המיקרו “City Transformer” הכל-חשמלית CT-1 שכנעה את חבר השופטים וזכתה במקום הראשון בתחרות הסטארט-אפים “MIND-SHIFTER”. הפרס מכבד את הרעיונות העסקיים הטובים ביותר המשלבים טכנולוגיה עם ניידות וקיימות. אורגן כנס החדשנות של SHIFT Mobility; המגרשים של 10 המועמדים המובילים התקיימו בשידור חי ב-IFA ברלין בין ה-2 ל-6 בספטמבר 2022.

מכונית המיקרו “City Transformer” יכולה לצמצם את רוחב המסילה למטר אחד בלחיצת כפתור וכך להתאים למרחבים עירוניים צפופים, למשל, תמרון וחניה. עם הרעיון הזה, “שנאי עיר” שואפת לרסן את הכאוס התעבורתי העירוני וליצור יותר שטח כביש.

הרכב דורש פחות משאבים משמעותית בייצור ובשימוש יומיומי. “City Transformer” נוסדה בתל אביב, ושם נמצאים גם מטה החברה והמחקר והפיתוח, אך לחברה כבר יש טביעת הרגל העולמית.

הפיינליסטים האחרים של MIND-SHIFTER 2022 הם THEO מברלין (רובוטים למסירה) ו-VePa – Vertical Parking ממינכן (מרכזי ניידות עירונית בת קיימא). החברות הבאות עלו לחצי הגמר: RadSee (רדאר 4D, ישראל), ParcelP (לוגיסטיקת חבילות חסכונית באנרגיה, ברמן), DirecTrainSystems (לוגיסטיקת רכבות אופטימלית, ישראל), Second Ride (ערכות הסבה חשמלית לטוסטוסים, ברלין), למחזר כאן (שירות איסוף לחומרים ניתנים למיחזור, המבורג), 2roam (לוגיסטיקת אוטובוסים חדשנית, המבורג), Vesputi GmbH (תוכנה לשילוב תחבורה ציבורית, לייפציג).

חברי חבר המושבעים הם ד”ר הנס המר (CEO SHIFT Mobility), Britta Reineke (המייסדת חשמלית), ארין לוקס (עורך הראשי של Dealerscope ועיצוב מחובר), Carsten Heintzsch (אגדת פרסום), מייקל שמידט (UBS) ונדין Hanfstein (רמפה של מנהלת קריאייטיב).

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply