פורמולה 1: להתראות אינפיניטי; שלום אסטון!

1
פורמולה 1: להתראות אינפיניטי;  שלום אסטון!

שילוב ידיים עם פורמולה 1™ מברך מותג לזירת פיתוח כוללת – לא רק יתרונות שיווקיים בלבד. מחקר ופיתוח של טכנולוגיה חדשה ומוצרים חדשים הם המפתח לכך. במובן זה, אינפיניטי ניצלה היטב את 10 השנים שבילתה כספונסר של רד בול מרוצי. ספורט מוטורי כמו גם ניידות יומיומית הם הנהנים האולטימטיביים, כאשר INFINITI עוזב את הבמה. סיום עונת ה-F1 2020 הביא את השותפות לסיום.

לאחר 10 שנים מוצלחות בספורט, INFINITI עוברת מסצנת ה-F1 כדי להתמקד בשווקים הפעילים ביותר שלה ובחשמול של סל המוצרים שלה. המאמצים והמשאבים העיקריים יכוונו כעת להפוך למותג מאתגר מוביל בסגמנט הפרימיום, תוך התרכזות בסין ובצפון אמריקה, תוך התמקדות בחזית הטכנולוגית ביצירת פתרונות ייחודיים למערכות הנעה מחושמלות. המותג נכנס לפורמולה 1™ ב-2011 כספונסר מסחרי של Red Bull Racing, ובקרוב הפך לספונסר של הקבוצה ב-2012.

כיתת האקדמיה להנדסה INFINITI לשנת 2018 עם נהגי קבוצת רנו F1, ניקו הולקנברג וקרלוס סיינץ

רכבות כוח היברידיות הוצגו בפורמולה 1™ בשנת 2014. שנתיים לאחר מכן, זה עזר ל-INFINITI להשתמש במומחיות המבוססת שלה בביצועים היברידיים כאשר שילבה ידיים עם Renault DP World F1® Team כשותפה טכנית לפיתוח משותף של ה-Energy Recovery. System (ERS), אחת הטכנולוגיות החדשניות והמשוכללות בספורט המוטורי.

זה הוביל לפיתוח אב הטיפוס העובד פורץ הדרך של INFINITI Project Black S בשיתוף עם Renault DP World F1 Team. ה-INFINITI Q60 Project Black S כולל מערכת שחזור אנרגיה (ERS) בהשראת זו שהוכחה בפורמולה 1™ במטרה לבדוק כיצד ניתן להעביר ביצועים מחושמלים ויעילות תרמית של F1® ולהחיל אותם על כלי הרכב המחושמלים העתידיים של המותג. במהלך שיתוף הפעולה הטכני של חמש שנים עם Renault DP World F1 Team, כמה מהנדסי INFINITI זכו לעבוד עם צוות F1Ò בפיתוח ה-ERS של מכונית המירוץ, ושתי החברות רצו יחד ב-100 פורמולה 1Ô גראנד פרי, והשיגו סך של 459 אליפויות נקודות ושלושה פודיומים.

יוזמה נוספת לשבח בהשראת חדשנות היא האקדמיה להנדסה INFINITI שזכתה לשבחים רבים. באמצעות האקדמיה, שותפות טכנית זו הציעה הזדמנות ייחודית לעבוד שישה חודשים עם INFINITI ושישה חודשים עם Renault DP World F1Ò Team. תוכנית הגיוס העולמית הזו קיבלה כמעט 30,000 רישומים מסטודנטים להנדסה ב-44 מדינות ו-133 אוניברסיטאות לאורך חמש השנים; אירח 28 אירועי גמר ברחבי העולם; ובחרו 33 זוכים, שכמחציתם נשארו עם INFINITI או בספורט מוטורי לאחר שהשלימו את המיקומים שלהם.

INFINITI Project Black S ורנו RS19

נתוני ספורט מוטורי מראים שהחסות עלתה 10 מיליון יורו לאינפיניטי ב-2020, אבל זו השקעה אחת שבה כולם לוקחים בחזרה יותר ממה שמכניסים.

“אסטון מרטין – חזרה לרשת”. משחק במלבורן בעוד 77 ימים!

אם מדברים על ההזדמנות העצומה למודעות למותג שאינפיניטי נהנתה ממנה וניצלה במשך עשור, אסטון מרטין הוא מותג נוסף שמבין את כוחה של פורמולה 1. החסות של החברה על רד בול רייסינג הייתה שווה 30 מיליון יורו ב-2020, אבל אסטון מרטין תעשה כעת קח את זה לגבהים חדשים מכיוון שהוא מצטרף לעלית F1 כיצרנית. לאחר שישה עשורים, סמל הכוח יהבהב בטבלת המובילים של מירוצי הגראנד פרי. צוות הפורמולה 1 של אסטון מרטין תערוך את הופעת הבכורה שלה במירוץ במלבורן, אוסטרליה, ב-21 במרץ 2021. הצוות יחשוף את מכונית ה-F1 2021 ואת הלבוש שלה בפברואר, הכוללים ארבע פעמים אלוף העולם בפורמולה 1, סבסטיאן ווטל וגראנד פרי מרובים. מסיים את הפודיום, לאנס סטרול.

כמו הרמת מסך לנוכחות הפורמולה 1, המותג הבריטי מדגיש את ערכו במרוצי מכוניות ספורט באמצעות ניצחונות מרובים במעמד ב-24 השעות של לה מאן וזכיות אחרות בשנים האחרונות. לורנס סטרול, יו”ר אסטון מרטין לגונדה אמר: “פורמולה 1 היא פלטפורמה בעלת עוצמה אדירה שתמלא תפקיד מרכזי באסטרטגיית אסטון מרטין הכוללת, כאשר אנו שואפים לקחת את החברה קדימה. זהו ספורט עולמי באמת עם קהל עצום שאנו מאמינים שיכול לעזור להצית מחדש את המותג ולהגביר עוד יותר את הרצוי שלו בכל העולם”.

פוסטים דומים

Leave a Reply