פולקסווגן המזרח התיכון מגיעה לשיא במכירות במשך יותר מ-6 שנים

4
פולקסווגן המזרח התיכון מגיעה לשיא במכירות במשך יותר מ-6 שנים

פולקסווגן המזרח התיכון חגגה אבן דרך במכירות באוגוסט, עם מכוניות נוספות שנמכרו בחודש מאז דצמבר 2015. אוגוסט זכה גם להצלחה אדירה עבור טרמונט בעלת שבעה מושבים, המשיכה להיות היחידה הנמכרת ביותר של המותג והשיגה את המכירות המשמעותיות ביותר שלה מאז. הצגת השוק שלו ב-2018.

ההישג נתמך על ידי הטוארג, טיגואן, T-Roc ו-Golf GTI & R, האחרון הוצג לשוק רק במאי 2022. המכירות הן שיקוף של הביקוש למותג פולקסווגן בכל השווקים במזרח התיכון.

“תעשיית הרכב מאותגרת מאז המגיפה והיא ממשיכה להיות מאותגרת ברחבי העולם. אנו גאים מאוד בהישג יוצא דופן זה, וזה עדות אמיתית לעבודה הקשה ולמסירות של הצוות והשותפים שלנו ברחבי האזור. התיאבון האזורי למותג פולקסווגן קיים. אנחנו נשארים חיוביים לגבי שמירה על המומנטום הזה עם דגמים יוצאי דופן שמספקים עיצוב, נוחות, בטיחות, קישוריות וטכנולוגיה”, ויקטור דלמאו, מנכ”ל פולקסווגן המזרח התיכון.

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

פרסומת

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply