נאמנות מותג | מועדון שיקום רכבים קלאסיים

0
נאמנות מותג |  מועדון שיקום רכבים קלאסיים

31-DeSoto “קדימה, חייב להיות בחור של פורד בחוץ איפשהו,” הכריז בעל המכרזים בחריפות כשהמכרז נעצר ב-3,500 דולר עבור דגם T משוחזר להפליא.

לפני שנים נסענו כמעט 250 מייל כדי להשתתף במכירה פומבית של שני אספנים פרטיים שלפני מותם צברו אוסף של מכוניות DeSoto שכלל לפחות דוגמה אחת מכל שנה שבהן הם יוצרו (1928-1961). כריס וקוני בינדר מספנסר, IA, בנו בשקט את אוסף מכוניות ה-DeSoto שלהם. הם שיקמו בנאמנות רבים, וטיפלו בכולם בשגרה. בני הזוג קלסר חלקו את הידע על האוסף שלהם רק עם מעטים מחבריהם הקרובים ביותר וחבריהם הנלהבים לאורך השנים, ובחרו ליהנות מתשוקתם ליצירה בעיקר אחד עם השני.

לאחר שכריס נפטר ב-1994, קוני החזיקה באוסף ה-DeSoto האהוב שלהם, אולי כדי לשמור על הזיכרון של בעלה שנפטר בחיים, או פשוט כדי להמשיך את התשוקה המשותפת שלהם לבד. בשנת 2006, קוני הצטרפה לבעלה, אך לא לפני שהבהירה שמשאלותיה האחרונות היו לשמור על האוסף יחד אם אפשר, או למכירה פומבית עם ההכנסות לטובת הכנסייה שלהם.

אני חייב להודות, יש לי נקודה רכה גם למותג, אחרי שרכשתי את ה-DeSoto הראשון שלי עם אשתי רק שבועיים אחרי שהתחתנו. המילים של המחותנים שלי עדיין משקשקות בראשי כעבור כ-35 שנים ויותר, “אתם ילדים לא יכולים להרשות לעצמכם את זה! בסופו של דבר אתה פשוט תצטרך למכור את זה…” מכוניות רבות הגיעו ונעלמו במהלך השנים, אבל DeSoto Model SA 31′ שלנו נשאר. אולי זה מסמל את הנחישות שלנו, או אולי אנחנו חולקים קצת את אותה תשוקה שהזינה את כריס וקוני במשך כל כך הרבה שנים.

ההליכה הארוכה מהמקום שבו החנינו את המשאית שלנו למקום המכירה הפומבית חשפה לוחיות רישוי כמעט מכל מדינה וגם מקנדה; עדות הולמת עד כמה חזקה יכולה להיות המשיכה של נאמנות המותג. אוויר הבוקר של סוף אוקטובר היה פריך כשהשמש עלתה לאט מעל מגרש החניה, וחשפה את האוסף הרחב של DeSotos.

כשפלסנו את דרכנו בשיטתיות בין שורות המכוניות, עצרנו בכל אחת מהן לתצלום, עד מהרה התברר שאנחנו לא לבד. למעשה, חובבים אחרים שחלקו את העניין שלנו במותג הנשכח הזה הקיפו אותנו. כשחולקו סיפורים ותובנות, לא יכולתי שלא לחשוב על כמה גאים היו כריס וקוני, בידיעה שהם הפגישו כל כך הרבה מתלהבים. רבים נסעו מאות קילומטרים ללא כוונות לקנות, אלא בשביל ההזדמנות החד-פעמית לצפות באוסף המרשים של ה-Binder ולרגע, להשתתף בתשוקת חייהם.

בין אם אתה בחור או בחור של פורד, שברולט או מופאר, קח את הזמן כדי לחלוק את התשוקה שלך עם חובבי אחרים בתערוכות רכב מקומיות, מפגשי החלפה, לילות שייט, ובאתר המועדון שלך (classiccarrestorationclub.com). סביר להניח שתמצא את החוויה מתגמלת בדיוק כמו כל לילה במוסך. למרות ההבדלים שלנו בנאמנות למותג, כולנו אנשי מכוניות.

פוסטים דומים

Leave a Reply