מתן עדיפות לטיפול ברכב – מדריך מאת SimpleTire

0
מתן עדיפות לטיפול ברכב – מדריך מאת SimpleTire

לקראת חודש הטיפול ברכב באפריל, OnePoll ערכה מחקר מטעם כדי להבין כיצד תחזוקת הרכב וצרכיו יכולים להשתנות בהתאם לאקלים ולאזור בו חי הרכב שלך. הביא לזיהוי מספר הבדלים מרכזיים בהרגלי תחזוקת המכוניות והעדפות הנהיגה של הנבדקים בכל אזור בארצות הברית.

כלולים בדו”ח של SimpleTire ו-OnePoll נתונים סטטיסטיים מפורטים הנמדדים באמצעות סקר הטיפול במכוניות אשר לוקח כל אזור ואזור אקלים בארה”ב לתוקף. המעניין ביותר, הסקר והניתוח שלהם מראים שתיקוני רכב עונתיים יכולים להסתכם ב-1,772 דולר לשנה בממוצע עבור בעלי רכב אמריקאים. נתון שככל הנראה ימשיך לעלות ככל שהזמן יעבור.

מומחה הצמיגים של SimpleTire ו-COO ג’וש מציע, “הן תחזוקה שוטפת והן עונתית חשובות לשמירה על תפקוד בטוח של הרכב שלכם”, ו”לקראת חודשי האביב, בדוק את המצבר שלך כדי לוודא שהוא לא איבד כל חשמל, ובדוק את הרכב כולו, כולל מגבים, בלמים וצמיגים, לכל נזק שלאחר החורף”.

תחזוקה מונעת היא צעד חיוני לשמירת הרכב שלך במצב אופטימלי. בדיקת מפלסי הנוזלים, רכיבי הבלאי, מתח הסוללה ולחץ הצמיגים יכולים לעזור לשמור על הפעלת רכבך זמן רב יותר תוך חיסכון בהוצאות הרכב. עם זאת, לא כל נהג מסוגל לתחזק את התחבורה שלו או צי הרכבים שלו.

מי עובד על הרכב שלו לעומת שליחתו למכונאי? על פי סקר זה 45% אמרו כי תחזוקת הרכב השוטפת שלהם נעשית בדרך כלל על ידי מכונאי מקומי, בעוד 40% מסתמכים על המומחיות שלהם.

ישנן מספר סיבות לתת עדיפות לתחזוקת רכב, כפי שתואר במחקר. רבים פשוט לא נותנים עדיפות לתיקונים בשל העלות הגבוהה וההוצאות על עבודה וחלקים. זה יכול להיות מעגל קסמים שכן תיקונים ותחזוקה שוטפים יכולים להיות המפתח לשמירה על הרכב שלך על הכביש ולפעול במלוא הפוטנציאל שלו.

“חסכון בכסף על תיקוני רכב יכול להיות פשוט כמו לוודא שהצמיגים שלך מנופחים כראוי, מה שיכול להאריך את החיים הממוצעים שלהם ב-4,700 מיילים”, הוסיף ג’וש מ-SimpleTire. “לוודא שהצמיגים שלך מסובבים, מאוזנים ומיושרים יכולה גם לסייע במניעת תאונות אפשריות.”

במילים פשוטות, בדיקת ביצועי הסוללה, מפלסי הנוזלים (נוזל קירור, שמן, מגב, תיבת הילוכים, בלמים), לחצי צמיגים, מצבי להבי מגבים, תאורה, בלמים, מתלים ודרוך הצמיגים צריכים להיכלל ברשימת הבדיקה של הרכב שלך כאשר אתה מתקדם פנימה. מתן עדיפות לטיפול ברכב. חלק מפריטי התחזוקה עלולים להיות יקרים, אולם רוב מה שרכב צריך עבור תפעול שוטף שוטף צריך להימצא סביר בעלות. במיוחד בהשוואה לתיקונים הדרושים אם התחזוקה הדרושה עזבה.

פרטים והערות נוספות על הסקר:

מתודולוגיית הסקר:

זה אקראי סקר השתתפות כפולה של 2,000 בעלי רכב אמריקאים בגילאי 20–65 הוזמן על ידי SimpleTire בֵּין 4 בפברואר ו 8 בפברואר 2022. הוא נערך על ידי חברת מחקרי שוק OnePoll, שחברי הצוות שלה חברים באגודת מחקרי השוק ויש להם חברות באיגוד האמריקאי לציבור.

Leave a Reply