מה צריך להעריך יותר במכוניות קלאסיות?

1
מה צריך להעריך יותר במכוניות קלאסיות?

יש כל כך הרבה דברים שכדאי להעריך בשיקום רכב קלאסי. הזיכרונות הטובים והנוסטלגיה, כמות שומן המרפקים שאנו מכניסים לנסיעות שלנו, והתגמול של שיוט ברחבי העיר וסובב ראשים הם רק כמה סיבות שאנחנו כל כך מחויבים למכוניות הפרויקט שלנו. עשינו סקר במדיה החברתית כדי לשמוע מכמה מחברי הקהילה שלנו כדי לראות מה הם מאחלים שאנשים נוספים יעריכו לגבי שיקום מכוניות קלאסיות.

“אז, מה אתה מאחל שיותר אנשים יעריכו על מכוניות קלאסיות?”

1. העבודה הקשה שהשקענו בקלאסיקה שלנו. אם אני מדבר בשם עצמי, לא היה לי כסף כדי שמישהו ישחזר לי את זה. הקלאסיקה שלי נבנתה במוסך על ידי ועל ידי חבר טוב. – רמון א.

2. העובדה שהם לא מייצרים אותם יותר. העובדה שאתה משקיע הרבה כסף, זמן ואהבה בנסיעה שלך. זה לא משנה אם זה מסגרת של שחזור או מנהג מלא, כל קלאסיקה היא הצצה יקרת ערך לעבר, הסגנון, העיצובים והעולם שבו סבא וסבתא שלך גדלו. תהנה מהטיול אל העבר כשאתם מטיילים בתערוכת הרכב המקומית. – גארי ב.

3. לחזור לתקופה הרבה יותר פשוטה בעולם הזה. אני מעריך את הדברים הפשוטים של להרגיש את המצערת מזיזה את המכונית, את המומנט והגוף מתגלגלים לפינות. – דני מ.

4. התחושה הקרבית של להסיע אותם, היכולת שלהם להחזיר אותך הלכה למעשה לתקופה טובה יותר, לפעמים הכוח הגולמי שאפשר לקבל מהסוכנות בלבד, והאסתטיקה שלהם, העובדה שהרבה מהם הם יצירות אמנות מתגלגלות שאתה יכול להשתמש בו כדי לטייל בו. – קן ד.

5. הצליל שהדלת משמיעה כשסוגרים אותה. – טרוויס ל.

6. האורך שאנשים הולכים אליהם לפעמים, כדי לעשות שיקום כמו שצריך. שמע על בחור בבריטניה שחיכה לסוג מסוים של עץ שיצמח כדי לשחזר את עבודת העץ במכונית שלו. זאת הקדשה. -ניק מ.

7. שיש לך פיסת היסטוריה שמחזירה אותך אחורה בזמן. – הרולד פ.

8. שכל מכונית היא השתקפות של הבעלים ולא בנויה לפייס את שיקול הדעת של כל השאר. הם בנו את זה ככה כי הם אוהבים את זה, והם לא צריכים את ההערות שלך מהצד על מה שאתה חושב שנכון או לא נכון. – סטיב ה.

9. הלוואי ואנשים יחשבו על הנוסטלגיה והזיכרונות הטובים שמכוניות קלאסיות מעוררות באנשים. – קארי סי האב.

10. עבור בעלים רבים הם כמו אמנות, בנויים בתשוקה, ו/או נרכשים כחפץ שנותן להם שמחה ונחשב כהשקעה. – טרוי נ.

מה איתך? מה אתה הכי מעריך בשיקום רכב קלאסי? ספר לנו בתגובות למטה! לאחר מכן, עבור אל שלנו קבוצת פייסבוק ושתפו את מחשבותיכם בסקר הבא שלנו כדי לקבל הזדמנות להופיע בפוסט עתידי כמו זה.

Leave a Reply