למה המכונית הבאה שלך צריכה להיות בפיננסים?

10
למה המכונית הבאה שלך צריכה להיות בפיננסים?

יותר אנשים מתמיד בוחרים להשיג את המכונית הבאה שלהם באמצעות עסקת מימון. למעלה מ-80% מהמכוניות בבריטניה ממומנות, וקל להבין מדוע! עם זאת, אם חווית ניסיון רע בעבר או שמעולם לא מימנת רכב לפני כן, ייתכן שאתה תוהה אם זה מתאים לך. מימון לרכב לעולם אינו מובטח, והוא כפוף לסטטוס, אך מימון רכב נגיש יותר ממה שהיה אי פעם עבור אנשים עם שונות של נסיבות אישיות. יש כל כך הרבה יתרונות לרכישת רכב במימון, אשר ייבחנו בפירוט רב יותר במאמר זה.

מה זה מימון רכב?

מימון לרכב הוא דרך משתלמת ללוות כסף לרכישת רכב לבחירתך. הסכמי מימון יכולים להיות מסופקים על ידי מלווה, בנק או חברה בונה ומוחזרים על פני תקופה מוסכמת, בדרך כלל בין 1-5 שנים. אתה לווה סכום מוגדר ממלווה או מבטיח את ההלוואה כנגד רכב לבחירתך ומחזיר אותו בתשלומים חודשיים בתוספת ריבית. מימון רכב יכול להיות כפוף לסטטוס ויש קריטריונים מסוימים שאתה צריך לעמוד בהם לפני שתוכל להתקבל. כל מלווה קובע את הדרישות שלו, לכן כדאי לבדוק לפני שמתחילים להגיש בקשה.

היתרונות של קבלת מימון לרכב

היתרונות של קבלת מימון לרכב

יש כל כך הרבה סיבות מדוע אנשים בוחרים לממן את המכונית הבאה שלהם. מפיזור העלות ועד לשיפור ניקוד האשראי שלהם, עבור נהגים רבים, מימון רכב יכול להיות דבר לא מובן מאליו.

1. לפזר את העלות

אחד היתרונות הגדולים ביותר בהשגת רכב באמצעות כספים הוא היכולת לפזר את העלות. מכוניות חדשות וגם מכוניות משומשות יכולות להיות רכישה גדולה, ויכול לקחת זמן לחסוך כסף מהסוג הזה לקנייה מוחלטת. ייתכן שתזדקקו לרכב ממהר גם אם הרכב הישן שלכם נמחק או אם יש לכם עבודה שדורשת מכם רכב. לא משנה מה הסיבה שלך להזדקק לרכב, אתה יכול להשיג אחד דרך הכספים ולשלם עבורו בטווח המתאים לך. אם אתה לא בטוח כמה אתה יכול ללוות למימון, אתה יכול להשתמש בחינם כדי להגדיר את התקציב, ציון האשראי ומשך ההלוואה שלך כדי לקבל מושג לגבי מכוניות במסגרת התקציב שלך.

2. הסכמים גמישים

מימון לרכב הוא לא רק הסכם אחד שמתאים לכולם. ישנם שלושה סוגים עיקריים של הסכם אשר נוטים להיות הפופולריים ביותר. הלוואות אישיות יכולות להיות מסופקות על ידי בנק או חברה בונה, ואם אושרה, הסכום שבחרת מופקד לחשבון הבנק שלך אותו תוכל לתבוע כדי לקבל את המכונית הרצויה. עסקת רכישת שכירות היא הלוואה מובטחת, מה שאומר שהמימון הוא כנגד המכונית שתבחר, כך שאם לא תצליח להחזיר, המלווה יכול להוריד ממך את המכונית. דומה ל-HP, אבל אתה לא פוזר את מלוא העלות של המכונית שאתה רוצה. במקום זאת, אתה משלם את שיעור הפחת של המכונית שבחרת, כלומר התשלומים החודשיים יכולים להיות נמוכים יותר.

3. קנה חדש או משומש

היופי בלהשיג מכונית במימון הוא שאתה יכול להשיג מכונית טובה יותר ממה שהיית משלם במזומן. אתה יכול לפזר את העלות של מכוניות חדשות או משומשות על כספים ולחקור יצרנים ודגמים שונים. ישנם כמה סוגים שונים של הסכמי מימון לרכב זמינים, ותשלומים חודשיים עשויים להשתנות בהתאם לתקציב שלך ולהסכם שתבחר. לדוגמה, יכול לשמור על עלות נמוכה שכן סוג זה של הסכם מאפשר לך לשלם את ערך הפחת על סכום הלוואה קטן יותר כגון מכונית משומשת. PCP יכול גם להפוך את הבעלות על רכב חדש לגמרי לנגיש יותר בשל מבנה הסכם המימון.

4. אין לך את המכונית שלך

עבור אנשים מסוימים, בעלות על המכונית בה הם נוהגים היא חיונית, אך עבור רבים, הם אוהבים את הגמישות של לא להיות בעלות על המכונית לאחר שיש לך אותה במשך מספר שנים. הלוואות אישיות מאפשרות לך לקנות את הרכב מההתחלה באמצעות כסף מהמלווה. כך אתה יכול להיות הבעלים האוטומטי של המכונית, לשנות אותו ולמכור אותו כשתהיה מוכן. לרכישת שכירות יש אפשרות קטנה לרכישה בתום העסקה שלך אם אתה רוצה להחזיק את הרכב. אתה יכול גם לבחור לשלם את תשלום הבלון הסופי במסגרת עסקת PCP. אם אתה לא רוצה להחזיק את הרכב, אתה יכול פשוט להחזיר אותו לסוחר הרכב בתום ההסכם או להשתמש בערך עבור רכב חדש ב- PCP.

5. שפר את ציון האשראי שלך

בשימוש נכון, עסקת מימון הרכב שלך יכולה לעזור לשפר את ציון האשראי שלך. על ידי ביצוע כל התשלומים שלך בזמן ובמלוא, תוכל להציג הוכחות לטיפול באחריות באשראי. תוך עמידה בכל התחייבויות פיננסיות אחרות ובעל רמות נמוכות של חוב, אתה יכול להשתמש בתשלומים שלך כדי להגדיל את ניקוד האשראי שלך.

פוסטים דומים

Leave a Reply