לוטוס משיקה אתר מסחר אלקטרוני חדש עבור חלקים, אביזרים

3
לוטוס משיקה אתר מסחר אלקטרוני חדש עבור חלקים, אביזרים

לוטוס מעריכה שעד 70% מהמכוניות שלה עדיין נמצאות על הכבישים ברחבי העולם, כולן אהובות על בעליהן ונעשה בהן שימוש קבוע. לוטוס חשפה פלטפורמת קמעונאות מקוונת חדשה כדי לשמור על שיא מעורר קנאה זה ולעודד יותר בעלים ברחבי העולם להמשיך את המכוניות שלהם.

באתר המסחר האלקטרוני יש אלפי חלקים, אביזרים וחומרים מתכלים זמינים לקנייה, משנת 1981 ועידן Esprit ואקסל ועד אליז, אקסיג’ ואבורה העדכניות יותר. כל הרכיבים מקוריים מהתקופה או מיוצרים לפי מפרטי OEM.

על מנת להבטיח שהחלק הנכון נבחר, נמצא בדף הנחיתה כלי חיפוש מקיף הכולל את דגם הלוטוס, שנה, קו הנעה ורמת גימור. סיוע נוסף ניתן למצוא באמצעות מדריכי החלפים הרשמיים של לוטוס, הזמינים גם לרכישה בפלטפורמה.

בנוסף, האתר כולל את כל מגוון מוצרי הלייף סטייל העכשוויים של לוטוס, ביגוד ואביזרים. פריטים עתיקים, כגון מחזיקי מפתחות תקופתיים וכיסויי רכב למכוניות לוטוס ישנות יותר, זמינים גם כן. לקוחות יכולים לאסוף או לבחור משלוח ישיר מסוכן הקמעונאי המקומי שלהם.

כריס היינקס, מנהל מחלקת אפטר-סייל, לוטוס, אמר: “מכונית לוטוס מתוכננת, מפותחת ובנויה לנהיגה בצורה נמרצת, ולכן חיוני שנתמוך בבעלים ברחבי העולם בשמירה על ביצועי המכוניות שלהם כפי שהמהנדסים שלנו התכוונו. העברת כל עסק החלפים והאביזרים שלנו לפורטל מקוון חדש וניתן לחיפוש מלא זה משפר את השירות שלנו אליהם.”

הוא המשיך: “לחלק מבעלי הלוטוס יש את מתקני הסדנה שלהם ונהנים לתחזק את המכוניות שלהם, ואחרים מסתמכים על קמעונאים ותיקונים מורשים. אנו תמיד מעודדים את הלקוחות שלנו לתחזק את המכוניות שלהם לפי המפרט עבור חווית ה”חתימה” המלאה, וכן parts.lotuscars.com ישפר משמעותית את רמות השירות המצטיינות שלנו, מה שיהפוך את זה לקל מתמיד”.

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply