טאטה נקסון נגד מקום יונדאי, זהו רכב השטח התת-קומפקטי הטוב ביותר בשנת 2023

1
טאטה נקסון נגד מקום יונדאי, זהו רכב השטח התת-קומפקטי הטוב ביותר בשנת 2023

טאטה נקסון נגד מקום יונדאי : ה Tata Nexon ו-Hyundai Venue הם שניים פופולריים רכבי שטח תת קומפקטיים בשוק ההודי. שני הרכבים מציעים עיצוב מסוגנן, תא נוסעים נוח ורשימת תכונות מרשימה. במאמר זה, נסקור מקרוב את ה-Tata Nexon ואת מקום היונדאי ונשווה ביניהם מבחינת עיצוב, פנים, מערכת הינע, בטיחות ותמחור כדי לעזור לך להחליט איזה מהם מתאים לך ביותר.

טאטה נקסון נגד מקום יונדאי

Tata Nexon נגד יונדאי Venue Design Look

מבחינה עיצובית, גם לטאטה נקסון וגם ל-Hyundai Venue יש מראה ספורטיבי ומודרני. ל-Nexon יש גריל קדמי מודגש ופנסי LED חדים, בעוד ל-Venue יש גריל “Cascading” מודגש ופנסי LED אלגנטיים. ל-Nexon יש עמדה אגרסיבית יותר עם העיצוב הקדמי שלו, בעוד של-Venue יש עיצוב מלוטש ומעודן יותר. לשני רכבי השטח יש גם עמידה פרופורציונלית, עם מרווח קרקע גבוה וצמיגים רחבים.

תכונות פנים של טאטה נקסון נגד יונדאי

בפנים, גם לטאטה נקסון וגם ל-Hyundai Venue יש תא נוסעים נוח ומעוצב. ה-Nexon מגיע עם שורה של תכונות כגון מערכת מידע בידור עם מסך מגע בגודל 8.8 אינץ’, גג שמש ומערכת 8 רמקולים של JBL, בעוד שה-Venue מגיע עם מערכת מידע בידור עם מסך מגע בגודל 8 אינץ’, גג שמש וסאונד של 6 רמקולים. מערכת. לשני הרכבים יש גם תא נוסעים מרווח, עם מרווח ראש ורגליים בשפע הן לנהג והן לנוסעים. המושבים נוחים ותומכים, מה שמקל על בילוי שעות ארוכות על הכביש. ל-Vue יש תא נוסעים קצת יותר גדול מה-Nexon, אבל שני הרכבים מציעים מקום בשפע לנוסעים ולמטען.

מפרט מנוע Tata Nexon נגד יונדאי Venue

בכל הנוגע למערכת ההנעה, ה-Tata Nexon מונע על ידי מנוע 1.2 ליטר טורבו בנזין המפיק 110 כוחות סוס ומומנט של 170 ננומטר או מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המפיק 110 כוחות סוס ומומנט של 260 ננומטר. ה-Yundai Venue מונע על ידי מנוע בנזין בנפח 1.2 ליטר המפיק 83 כוחות סוס ומומנט של 115 ננומטר או מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר המפיק 100 כוחות סוס ומומנט של 240 ננומטר. שני הרכבים מציעים מערכת הנעה חלקה ומעודנת, עם תאוצה נמרצת ויעילות דלק טובה. ל-Nexon יש מעט יותר כוח סוס ומומנט מהמקום, אבל שני הרכבים מציעים כוח רב לנסיעה בעיר ובכביש מהיר.

אמצעי בטיחות

מבחינת מאפייני הבטיחות, גם ה-Tata Nexon וגם ה-Yundai Venue מצוידים במאפייני בטיחות נדיבים כמו 6 כריות אוויר, ABS עם EBD, בקרת אחיזה על הגבעה וניהול יציבות רכב. שני הרכבים מגיעים גם עם שורה של תכונות בטיחות מתקדמות כגון מצלמה אחורית, חיישני חניה ומערכת ניטור בנקודה מתה. ה-Nexon מגיע גם עם מערכות סיוע מתקדמות לנהג כמו אזהרת סטייה מנתיב ואזהרת התנגשות קדימה, בעוד שהמקום מגיע עם אזהרת תשומת לב לנהג. שתי המכוניות עומדות בדרישת הבטיחות הסטנדרטית ומציעות רמת הגנה טובה לנהג ולנוסעים.

מחיר בהודו

כשזה מגיע לתמחור, ה מקום יונדאי הוא מעט יותר משתלם מה- טאטה נקסון. ה-Nexon מתחיל בסביבות 7.66 לאק רופי בעוד שהמקום מתחיל בסביבות 7.62 לאק. שני הרכבים מציעים תמורה מצוינת למחיר, עם שורה ארוכה של תכונות ונוחות.

קרא גם: קיה סלטוס היא מכונית השטח הבינונית הטובה ביותר בהודו

פוסטים דומים

Leave a Reply