חמשת סרטוני השחזור המובילים שלך לשנת 2021

0
חמשת סרטוני השחזור המובילים שלך לשנת 2021

אנחנו תמיד אוהבים לדעת ממה החברים שלנו הכי נהנים ממועדון שיקום רכבים קלאסיים, אז בדקנו את פרויקטי השיקום הפופולריים ביותר שלנו, סרטוני הדרכה וטיפים במהלך השנה האחרונה. הנה חמשת המועדפים המובילים שלך מ-Classic Car Restoration Club בשנת 2021!

בין אם זו מדבקה שהגיעה עם המכונית או כזו שהדבקת על עצמך והתחרטת עליה אחר כך, הסרטון הזה מראה לך כיצד להסיר אפילו את המדבקות העקשניות ביותר מבלי להרוס את הצבע הבסיסי ברכב הקלאסי שלך. צפו בסרטון עכשיו!

יישור וליטוש אלומיניום יכולים להיות מאיימים, אבל הסרטון הזה היה מועדף בכל הקשור להתכונן למשימה. אנו מראים לך כיצד להסיר שקעים ושריטות מחיפויי האלומיניום שלך ולהחזיר אותם לברק מלוטש. צפו בסרטון עכשיו!

חשוב לדעת את הדרך הנכונה לערבב מילוי גוף אם אתה רוצה להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בסרטון זה, אנו חולקים כמה תובנות שיעזרו לך לערבב כראוי מילוי גוף עם היחס והעקביות הנכונים. צפו בסרטון עכשיו!

רבים מאיתנו בוודאי מכירים את התסכול שבשימוש בשקע מפרקים אוניברסלי שפשוט שומר, ובכן, אה, קצת צולע. טיפ שימושי זה יעניק לך יותר דיוק ושליטה בעת השימוש בשקע המפרק האוניברסלי שלך, כך שתוכל לבצע את העבודה. צפו בסרטון עכשיו!

בנייה מחדש וציפוי מחדש של צירי מכסה המנוע של הקלאסיקה שלך הוא פרט שמתעלמים ממנו לעתים קרובות בתהליך השיקום, אבל הסרטון הזה היה מועדף בקרב חברי הקהילה שלנו. למד כיצד להסיר, לבנות מחדש ולציף מחדש את צירי מכסה המנוע שלך בסרטון זה. צפו בסרטון עכשיו!

פוסטים דומים

Leave a Reply