חדשות הרכב של השבוע (אקספרסו ניוז #77)

0
חדשות הרכב של השבוע (אקספרסו ניוז #77)

אתם מכירים את המשפט: עם האקספרסו ניוז, אנחנו מספרים לכם את כל מה שקרה השבוע במכוניות!

והופ! סורג חדש לכל הדאצ’יות. כבר ראינו את הדפוסים האלה על מכונית הקונספט ביגסטר בשנה שעברה, אבל ה-“Dacia link” (כפי שהיא מכונה) מגיע היום על הסנדרו, הלוגאן, הדאסטר, האביב והג’וגר. שימו לב גם לצבע חדש, חזזית חאקי זו קיימת בתמונה. ללא שינויים מכניים, עדכון זה הוא קוסמטי בלבד.
לאחר רשמית שמו, פיג’ו 408 מציגה את עצמה (קצת) לפני ההצגה הרשמית שלה ב-22 ביוני (כן, זה יום רביעי!). הישארו מעודכנים, האצבע הקטנה שלי אומרת לי שאנחנו מכינים לכם כמה דברים מגניבים…
האם אתה אוהב את סיטרואן אמי? התאהבתם בקונספט עמי באגי? אתה בר מזל ! סיטרואן הולכת להציע סדרה מוגבלת של 50 עותקים של המרובע שלה, סרסרים כתמיד: צבע חאקי, חישוקי פחים זהובים, היעלמות הדלתות… הזמנות נפתחות ב-21 ביוני, הכינו צ’ק בסך…9,790 יורו ( !!) כדי לנצל את “מהדורה מוגבלת במיוחד” זו.
גודווד מתקרב, היצרנים האנגלים מגיבים! בנטלי חושפת את גרסת הספורט של הלימוזינה שלה, Flying Spur S. בנוסף לאלמנטים הקוסמטיים השחורים הרגילים, האנגלית המפוארת תהיה זמינה עם ה-V6 ההיברידית של 544 כ”ס או V8 ישן וטוב של 550 כ”ס.
Hopium, הסטארט-אפ הצרפתי שמפתח מכונית מונעת במימן, הציגה השבוע את “Hopium Machina Vision”, טעם מציאותי של הסדאן הגדולות שלה עם תאי דלק. המשלוחים הראשונים יתקיימו אפריורית ב-2025.

והנה לך! זה הכל עבור חדשות Expresso של השבוע. נתראה ביום ראשון הבא 🙂

פוסטים דומים

Leave a Reply