וולוו מכוניות מינתה את יוהאן אקדהל לתפקיד סמנכ”ל הכספים

2
וולוו מכוניות מינתה את יוהאן אקדהל לתפקיד סמנכ”ל הכספים

וולוו קארס מינתה את יוהאן אקדהל לתפקיד סמנכ”ל הכספים, החל מה-1 בספטמבר 2022. הוא מכהן כמנהל הכספים בפועל של וולוו קארס מאז יוני השנה, כאשר הוא ירש את Björn Annwall, שנכנס לתפקיד חדש כמנהל מסחרי ראשי וסגן מנכ”ל.

יוהאן הצטרף וולוו מכוניות בשנת 2015 והוביל את החשבונאות והדיווח הקבוצתי העולמי בחברה מאז 2017.

“יוהן הוא מנהיג חזק המשלב מומחיות פיננסית עם היכרות מעמיקה עם העסק שלנו. הרקע והניסיון שלו יהיו מכריעים בתפקידו כסמנכ”ל כספים כדי לעזור לנו להאיץ לקראת השאיפות האסטרטגיות שלנו ולהפוך ליצרנית מכוניות חשמליות לחלוטין עד 2030”, אמר ג’ים רואן, נשיא ומנכ”ל וולוו מכוניות.

יוהאן הוא בעל תואר שני בעסקים וכלכלה מאוניברסיטת גטבורג. לפני שהצטרף לוולוו מכוניות, הוא עבד כמבקר מורשה ב-EY.

“המצב הפיננסי שלנו איתן, ואנחנו מצוידים היטב כדי להשיג את השאיפות האסטרטגיות שלנו. פיננסים ממלאים תפקיד מפתח במסע הזה, ואני מצפה להמשיך לעבוד עם הצוות הנהדר של וולוו מכוניות כדי להניע את יציב וצמיחה רווחית”, אמר יוהאן אקדהל, סמנכ”ל כספים בוולוו מכוניות.

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply