הפוך את המכונית שלך ללא שקעים ללא המון השקעה

5
הפוך את המכונית שלך ללא שקעים ללא המון השקעה

שקעים ברכב הם הבעיה האמיתית של בעלי רכב. קבלתם היא ללא ספק חוויה מטרידה ופוגעת אם אתה חובב רכב. ברגע שהמכונית שלך חורגת, עליך לחשוב על הסרה מבלי לבזבז זמן. כדי לשמור על ערך המכירה החוזרת ולשמור על החן הכללי של המכונית שלך, תיקון שקעים ללא צבע הוא חיוני.

הסיבות השכיחות ביותר לשקעים קטנים

לפני שנעבור אל ההליכים של תיקון שקעים ברכב, בואו נסתכל על המקורות התכופים של שקעים ושקעים. דלתות רכב בחניות גדולות ותקועות עלולות לגרום לשקעים הלא רצויים הללו בדלתות ובצדדי הרכב שלכם. יתר על כן, אם אתה מציל את המכונית שלך מהדלתות האלה, עגלות הקניות שלא במקומן הן הדבר הגדול הבא בהרס המראה של המכונית שלך בגלל שקעים אלה. וכן, אתה צריך לקחת את שקעי המכונית האלה לביתך יחד עם קניות המכולת שלך. נשמע נורא, נכון?

סופות ברד ומזג אוויר קשה הם גורמים נפוצים נוספים לשקעים ברכב. ברד מהיר עלול לגרום לשקעים מסיביים ולפגוע גם בחלונות. יתרה מכך, ענפי עצים שנפלו וכבישים משובשים פוגעים גם במראה המכונית היקר שלך על ידי הוספת שקעים ושקעים.

אתרים רגילים של שקעים ברכב

האם אתה רוצה לבחון את המכונית שלך כדי לראות אם יש בו שקעים? שקעים ברכב יכולים להיות בכל מקום במסגרת הרכב שלך. תיקון שקעים ברכב הוא דרישה מוחלטת במקרים גלויים או חשודים. החלקים במכונית שלך המועדים ביותר לכל שקע הם הפגושים, הדלתות, ובתדירות נמוכה יותר, תא המטען. פגושים, שנועדו להפחית את ההשפעה של תאונות, הם אחד האזורים הבולטים להיפגע מהתנגשויות. הדבר נכון גם לגבי דלתות. הם עלולים להיפגע במהירות כתוצאה ממצבים מצערים ותאונות.

אתרים רגילים של שקעים ברכב

גורמים המשפיעים על עלות תיקון שקעים ברכב

בהיותך בעל רכב, אתה צריך לדעת את העלות של תיקון שקעים ברכב. המחירים בדרך כלל גבוהים לתיקון שקעים ברכב. עם זאת, התוצאות ראויות להערכה וגורמות למכונית שלך להיראות חלקה יותר. כל מה שאתה צריך זה לבחור את המקום הנכון לתקן אותם. מפורטים כמה גורמים המשפיעים על מחיר הסרת שקעים ברכב:

  • אתר של שקע במכונית שלך
  • גודל ועומק
  • דגם המכונית שלך
גורמים המשפיעים על עלות תיקון שקעים ברכב

תיקון שקעים ללא צבע (PDR)

אם אתם מחפשים את השיטה היעילה והיעילה ביותר להסרת שקעים ברכב, תיקון שקעים ללא צבע הוא השיטה שאנו ממליצים עליה. בשיטה הקלה והנפוצה הזו, תוכלו לקבל תיקון שקעים חסכוני ברכב תוך יום אחד בלבד. הוא משמש ב-90% מהמקרים של תיקוני שקעים של מכוניות ומשאיות. תהליך תיקון זה אינו הורס או פוגע בצבע המקורי של המכונית שלך. למעשה, אין צורך במילוי גוף או צביעה מחדש. הנכס ‘ידידותי לסביבה’ של הוא הדובדבן שעל העוגה.

תיקון שקעים ללא צבע PDR

איך PDR עובד?

אנשי מקצוע מיומנים יכולים לעשות רק . יש להם כלים מיוחדים להסרת שקעים מהמכונית שלך מבלי לפגוע בצבע. כמה צעדים בסיסיים של PDR הם כדלקמן:

בדוק את הנזק

כאשר אתה מביא את המכונית שלך לחנות, הצוות המיומן ינתח תחילה את כמות העיוות. הם יגלו מספר שקעים, מיקום ברכב, עומק וכו’. בתמורה תקבלו מידע על עלות התיקון והזמן הנדרש להסרת שקעים ברכב.

מצא נתיב לשקע

בשלב הבא של תיקון שקעים ללא צבע, הטכנאי ניגש לשקע. כדי להסיר את השקע, הצוות עשוי לדרוש הסרה של חלקים מסוימים במכונית. אלה יכולים להיות לוחות פנימיים, לוחות גוף או תאורה וכו’. הסרת חלק המסגרת עוזרת לטכנאים להגיע לצד האחורי של השקע, אשר לאחר מכן מוערך עוד יותר בעזרת לפיד או אור נוסף.

הסרת השקע

לבסוף, הצוות המיומן יאתר את השקע במכונית שלך. הטכנאי משתמש בציוד מיוחד כדי לעסות את גוף המכונית מאחורי השקע המודגש. באופן דומה, נעשה שימוש בכלים באזור החיצוני של גוף המכונית שלך כדי לשחזר את צורתו המקורית. טכנאים גם מפעילים לחץ להסרת שקעים נכונה.

תיקון שקעים קטנים בבית

תיקון שקעים ברכב קטן בבית

אתה יכול גם להסיר שקעים ברכב בנוחות של הבית שלך עם שיטות עשה זאת בעצמך פשוטות. למרות שהתוצאות שלהם אינן חלקות כמו תיקון רכב ללא צבע, הפתרונות הביתיים הללו הם זולים ומביאים לתוצאות טובות.

שואב אבק

אחת הדרכים לתיקון שקעים ברכב היא יניקה. באמצעות שואב אבק תוכלו ליצור מכשיר יניקה משלכם בבית. תזדקק לסיר, סרט, ואת הציוד העיקרי, כלומר, א . כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור חור קטן בחלק האחורי של הסיר. לאחר מכן, הנח את הסיר על מקום השקע והצב את צינור השואב מעל לחור הסיר. השקע יוסר כאשר תפעיל את השואב. אתה מצליח לתקן את המכונית שלך בבית.

טוֹבְלָן

תיקון שקעים לרכב קטן בבית בוכנה

תתפלאו לגלות שתיקון שקעים ברכב עשוי להיות כל כך פשוט! שיטת עשה זאת בעצמך אחת להיפטר משקעים גדולים יותר ברכב היא שימוש בבוכנה. שיטה זו ללא עלות דורשת הכי פחות מאמץ. עליך לבצע את התהליך שהוזכר:

  • שפכו מעט מים חמים על השקע
  • שפכו מים חמים גם על הבוכנה
  • דחוף שוב ושוב את הבוכנה למעלה ולמטה עד שהשקע יוסר.
  • מייבש שיער ואוויר דחוס

שיטה נוספת לתיקון שקעים ברכב היא שימוש באוויר חם וקר בו זמנית. העיקרון של שיטה זו הוא הרחבת האזור השקע על ידי אוויר חם והתכווצותו על ידי אוויר קר דחוס. התוצאה היא פריצת שקע המכונית שלך לבד. השתמש במייבש שיער כדי להעניק את האוויר החם ביותר האפשרי, ואחריו אוויר דחוס.

שורה תחתונה

מסקנה לתיקון שקעים ברכב

היכן שהשקעים ברכב מזיקים לחסד המכונית שלך, הם הסימנים לתחזוקה לקויה. תיקון שקעים ללא צבע היא עד כה השיטה המקצועית הזולה והיעילה ביותר להסרת שקעים ברכב. רכב נטול שקעים הוא תמיד מותרות ונכס בו זמנית!

פוסטים דומים

Leave a Reply