היכן כדאי להתקין את מצלמת המחוונים עבור המכונית שלך

2
היכן כדאי להתקין את מצלמת המחוונים עבור המכונית שלך

כעת, תלוי איזה סוג של מצלמת מקש יש לך בהתבסס על הסעיף הקודם, אני מקווה שסעיף זה כאן יספק לך תובנות נוספות על כמה מהתחומים הפופולריים להתקנת מצלמת המחוונים שלך.

  1. השמשה הקדמית

ההיבט הראשון שאתה עשוי לזכור כשאתה מחליט לקנות מצלמת מחוונים הוא היכן צריך להתקין אותה. המקומות הנפוצים ביותר הם המראה האחורית או השמשה הקדמית. אם אתה רוצה ליהנות מתמונה מלאה של מה שקורה בחוץ, הרכבה שלו בחלון הקדמי שלך היא האפשרות הטובה ביותר. זוהי אופציה פופולרית עבור אלה עם מצלמת דש חד ערוצית שרוצים לראות לאן הם נוסעים ומה קורה מולם.

אנו מאמינים שמצלמות המחוונים המותקנות על השמשה הקדמית שלך שימושיות מאוד מכיוון שהן מספקות נוף ללא הפרעה של כל מה שקורה מול הרכב שלך, נהדר עבור הנסיעות הארוכות הללו. בין אם אתה בטיול בשלגים או פשוט רוצה צילום חזיתי של הנוף שלפניך עבור חומר שיווקי כמשפיע על מדיה חברתית, הבחירה היא שלך עם צילום הנוף.

  1. החלון האחורי

בדומה להתקנת מצלמת הדשא של השמשה הקדמית, החלון האחורי הוא גם אפשרות פופולרית נוספת, במיוחד אלה שבוחרים במהדורת Dual Channel, שהיא במקרה גם ההתקנה הנפוצה ביותר. הנחתו על החלון האחורי מאפשרת לתפוס את מה שנמצא מאחורי המכונית, במקרה של תאונות מאחור המתרחשות בתדירות גבוהה למדי בכביש. לפחות על ידי 2 סטים של עיניים הן מלפנים והן מאחור, אתה נמצא בעמדה טובה ללכוד אירועים בלתי צפויים.

  1. בתוך המכונית שלך

אם יש לך מצלמת 3 ערוצים, אז אנו ממליצים בחום על ה-3מחקר ופיתוח המצלמה תוצב בתוך המכונית שלך, כדי לאפשר ראות מלאה של פנים המכונית. זוהי אופציה מצוינת במיוחד עבור מי שעוסק בשירותי נסיעה משותפת, נסיעות קארפול או מוניות כאשר יש נוסעים ברכב. סביר להניח שהייתם קוראים את זה דרך האינטרנט או שומעים בחדשות על תקיפות וגניבות שונות המתרחשות בזמן הסעת נוסעים. התקנת מצלמת מקש בפנים תאפשר לך לחלץ קטעים כדי להבטיח שהמעקב הפנימי שלך מנוטר היטב. עבור רבים, הסעת נוסעים אחרים היא מקור ההכנסה והתעסוקה היחיד, התקנת מצלמת פנים תהיה השקעה ראויה.

פוסטים דומים

Leave a Reply