הגרטי יפתח מועדון חדש במורשת Bicester Heritage

2
הגרטי יפתח מועדון חדש במורשת Bicester Heritage

הגרטי מכריזה על פתיחת מועדון חדש לגמרי בבריטניה במרכז המצוינות הידוע של מכוניות קלאסיות, Bicester Heritage.

האגרטי נמצאת בחזית תרבות הרכב העולמית, עם מבחר ללא תחרות של אירועי רכב, מוצרי ביטוח מובילים בתעשייה ותוכן רב פלטפורמות. בבריטניה, האגרטי מארחת אירועים חלוציים כמו פסטיבל הבלתי יוצא דופן ו-RADwood, שניהם מושכים קהלים חדשים לעולם המכוניות הקלאסיות. המועדון החדש של הגרטי משפר עוד יותר את היכולת של הגרטי ליצור אינטראקציה ולתקשר עם לקוחות, חברים וחובבי רכב קלאסי.

Bicester Heritage החלה מהפכה בבעלות היסטורית על כלי רכב בבריטניה. ממוקם במיקום ייחודי, הוא יצר את מרכז המצוינות המוטורית ההיסטורית של בריטניה על ידי יצירת “מרינה מוטורית” מרשימה. Bicester Heritage, שנוסדה בשנת 2013, היא כעת ביתם של למעלה מ-50 עסקי רכב מומחים, חלק מהמיקום המקיף יותר של Bicester Motion בתחנת הדרכה להפצצה של 444 דונם לשעבר של WW2 RAF. האתר מוחזק כעת כמופת לאומית לשימור קונסטרוקטיבי על ידי אנגליה ההיסטורית.

The Hagerty Clubhouse ממוקם בתוך מורשת Bicester. הוא יעבור עיצוב פנים מלא, תוך הוספת טרקלינים מותאמים אישית, אזור בר נחמד וחלל תצוגה לתצוגות רכב אוצרות, כל אלה ייצרו חלל ייחודי באתר מורשת Bicester.

הגרטי תציג במקום אירועים קבועים, הכוללים מצגות בתעשייה, שיחות מפורסמים ופעילויות בהשראת תרבות הרכב לכל סוגי חובבי הרכב הקלאסיים והחובבים. לקוחות האגרטי יכולים גם להשתמש בשטח כדי לדון בדרישות הביטוח שלהם או פשוט כמקום להירגע בו בזמן ביקור ב-Bicester Heritage. בהתחייבות נוספת למועדוני רכב, הגרטי תאפשר למועדונים בכל הגדלים לארח אסיפות אסיפות ומפגשי חברים בתוך המועדון שלו.

אירועי Bicester Heritage מושכים עשרות אלפי חובבי רכב מדי שנה, מגוון הרכבים האקלקטי הנוכחים מדגים את מגוון המכונות שקהילת הרכב הקלאסית הבריטית חושקת בה, משתלב בצורה מושלמת עם האתוס של הגרטי של חגיגת תרבות הרכב וכלי הרכב שבתוכה. כדי להעצים את האירועים המוצעים ב-Bicester Heritage, הגרטי תפתח את דלתות המועדון לאורחים בכל אירוע של Bicester Scramble and Scramblers, מועדון החברות Bicester Heritage, עם נסיעות ומפגשים בלעדיים שמתוכננים כדי לשפר את חווית האירוע של חברי הגרטי.

מארק רופר, מנכ”ל Hagerty International, אמר: “Hagerty מחוברת למורשת Bicester במשך שנים רבות כנותנת חסות קודמת לאירועי Scramble ו-Scramblers וארגון הצדקה StarterMotor, ועכשיו אנחנו לוקחים את הקשר הזה קדימה על ידי הפיכתנו לעסק תושב. המועדון החדש שלנו יארח מבחר אירועים חברים וציבוריים שנועדו לפנות לחובבי רכב קלאסי מכל המגזרים. כולם מוזמנים לבקר במועדון הגרטי כשנפתח לעסקים ב-2023”.

דניאל Geoghegan, מנכ”ל Bicester Motion, אומר: “המשימה של האגרטי לשמר ולקדם את תרבות המכוניות הקלאסיות, כישורים ותשוקה מהדהדות בצורה מושלמת במורשת Bicester; זו שליחות וחזון שכולנו חולקים ומתבססים על מערכת היחסים החזקה ממילא בין הגרטי לעצמנו”.

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply