האם אתה יכול להשיג רכב עם אשראי גרוע?

0
האם אתה יכול להשיג רכב עם אשראי גרוע?

עבור נהגים רבים, קבלת מכונית במימון עם אשראי גרוע יכולה להיות מדאיגה. אם כבר סירב למימון רכב עקב ציון אשראי נמוך, ייתכן שאתה תוהה אם אי פעם תוכל להשיג רכב. זוהי תפיסה שגויה נפוצה שציון אשראי גרוע יכול לגרום לכך שלא תוכל לקבל אישור להלוואות או למימון רכב. עם זאת, עם יותר מלווים גרועים למימון מכוניות שמגיעים לשוק ויותר מתמקדים בסבירות במקום בהיסטוריית אשראי, זה יכול להיות אפשרי. המדריך להלן תוכנן כדי לחקור כיצד אתה יכול להגדיל את הסיכויים שלך לקנות את המכונית הראשונה שלך עם אשראי גרוע, וכיצד להגביר את ציון האשראי שלך לאורך הדרך.

כיצד משפיע אשראי גרוע על מימון רכב?

כשמדובר במימון רכב עבור אשראי גרוע, הכל קשור ליכולת שלך לבצע תשלומים וכמה אתה יכול להרשות לעצמך לשלם עבור מימון. המלווים ירצו לבדוק כיצד טיפלת באשראי בעבר ואם לא עקבת אחר התשלומים שלך, אתה עלול למצוא את עצמך עם ציון אשראי נמוך. עם זאת, לא תוכל ליצור הרגלים פיננסיים חדשים אם לא תינתן לך ההזדמנות לקחת מימון שוב. על ידי בחירת המלווה הנכון והגדלת ניקוד האשראי שלך, אתה יכול וקבל את המכונית שאתה רוצה. בואו נסתכל על הגורמים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מתחילים להגיש בקשה להלוואות לרכב.

בדוק את קובץ האשראי שלך

המקום הראשון שאתה צריך להתחיל הוא עם קובץ האשראי שלך. אם אינך יודע היכן אתה נופל כעת בסולם האשראי, ייתכן שתצטרך לרענן מעט. עליך לוודא שכל המידע הרשום בקובץ האשראי שלך מדויק ומעודכן. מידע שגוי יכול להשפיע לרעה על ציון האשראי שלך ולהקשות על מלווים פיננסיים לאמת שאתה אומר שכן. אם הוצאת אשראי בעבר עם מישהו שיש לו אשראי גרוע, תוכל לשקול להסיר אותו מקובץ האשראי שלך. אם אין לך אשראי פעיל אצלם, ציון האשראי הרע שלהם עלול להשפיע לרעה גם על שלך. אם ברצונך לערוך שינויים כלשהם בדוח האשראי שלך, תוכל לפנות לסוכנות להפניית אשראי שסיפקה את קובץ האשראי שלך לקבלת מידע נוסף.

חסוך לפיקדון

נהגים רבים רוצים עסקאות אשראי גרועות ללא תשלום מקדמה, אך פיקדון יכול למעשה לעבוד לטובתך. מומלץ לחסוך קצת כסף להפקדה לקראת הבקשה שלך למימון רכב. השקעת עוד כסף עבור עסקת מימון המכונית שלך מפחיתה את הסכום שאתה צריך ללוות מהמלווה ומקטינה את ההלוואה שלך. הלוואות קטנות יותר יכולות להיות קלות יותר להחזר ויכולות להפחית את התשלומים החודשיים שלך. מלווים יכולים גם להעדיף אנשים עם פיקדון מכיוון שהוא יכול להראות ניהול פיננסי טוב.

קבל שותף לחתום

מקבל לפעמים יכול להיות קשה לבד, ואולי אתה שוקל לקחת מימון עם מישהו אחר. הלוואת רכב בערב היא כאשר חבר או בן משפחה מסכים לשלם את מימון הרכב שלך אם לא תעשה זאת. מנקודת מבט של המלווים, יש להם בעצם שתי סיכויים להחזר ההלוואה וניתן להתאים לאנשים עם אשראי גרוע. לחילופין, אם אתם זוג שרוצה להחזיק רכב ביחד, אך ציון האשראי שלכם מעכב אתכם, תוכלו לשקול לערוך הסכם מימון משותף לרכב.

בחר את המלווה הנכון

אם יש לך אשראי גרוע, זה יכול להיות קשה לקבל אישור עם מלווים מיינסטרים. עם זאת, ישנם יותר מלווים מומחי אשראי גרועים העומדים לרשותך כדי לעזור לך להשיג מימון לרכב. על ידי בחירת הסכם מימון לרכב כגון רכישת שכירות, תוכל להשיג רכב במימון עם תשלומים חודשיים נוחים. רכישת שכירות היא סוג של הלוואה מאובטחת, כלומר המלווה הוא הבעלים של המכונית עד שהתשלום הסופי בוצע. אם לא תצליח לבצע את ההחזרים שלך, המלווה יכול להשתמש במכונית כבטוחה ויש לו את הזכות להוריד את המכונית ממך.

הגדל את ציון האשראי שלך

ציון אשראי טוב יותר יכול להיות מגוון שלם של יתרונות לחיים הפיננסיים שלך. אם אתה מתקשה לקבל אישור למימון עם אשראי גרוע, אתה יכול לשקול להגדיל את ציון האשראי שלך לפני שתתחיל להגיש בקשה. אתה יכול לעשות זאת על ידי הפחתת כל חוב קיים שיש לך, תשלום החשבונות שלך בזמן ובמלוא, לא לקחת יותר אשראי ולשמור על שימוש נמוך באשראי.

פוסטים דומים

Leave a Reply