דגם הדגל Electrified GT40 של Everrati מגיע לראשונה לציבור

2
דגם הדגל Electrified GT40 של Everrati מגיע לראשונה לציבור

Everrati Automotive Limited (Everrati) חוגגת השבוע את הופעת הבכורה הפומבית של מכונית העל החשמלית הדגל שלה, GT40 עטורת הפרסים – שנוצרה בשיתוף פעולה עם Superformance – ב-Concours of Elegance, המפטון קורט פאלאס, כחלק ממתחם עור ה-Bridge of Weir. 2-4 בספטמבר.

לאחר שחשף לאחרונה את הפרטים הטכניים המלאים של הרכב בעל הביצועים הגבוהים ללא פליטת פליטות, ה-GT40 של Everrati רואה תהליכי פיתוח וטכנולוגיה ברמת OEM לרכב קשורים למנועים החשמליים והסוללות העדכניים ביותר כדי לשפר ולשמר את המורשת של הרוכב האגדי.

ה-GT40 מכיל את מערכת ההנעה EV הקניינית של Everrati, המפיקה עד 800 כ”ס ומומנט של 800 ננומטר, יחד עם סוללת ליתיום-יון צפופה בהספק של 62.5kWh כדי לספק האצה אינטנסיבית, לזנק ל-62 קמ”ש בתוך הרבה פחות מארבע שניות ולמהירות מרבית של יותר מ- 125 קמ”ש.

פנים העור של ה-GT40 פותח בשיתוף עם Bridge of Weir Leather – מובילה עולמית בקיימות, חדשנות וייצור עור אחראי – תוך שימוש בעור קל המשקל הייחודי של המותג לחיסכון משופר במשקל תוך שהוא גם העור הנמוך ביותר בעולם בעל רמת הפחמן הנמוכה ביותר.

בתור ה-GT40 היחיד בעולם EV רשום ברישום הרשמי של שלבי, הודות למומחיות ההנדסית המדויקת המיושמת בכל פן של פיתוח הפרויקט – בשיתוף עם Superformance – ה-GT40 של Everrati הרוויח את מקומו בין קבוצת הרכבים ברמה עולמית שנבחרה ב-Concours of אלגנטיות לשנת 2022.

כחלק מהדוכן של Everrati ב-Concours of Elegance, הראשון בעולם מחושמל רחב גוף פורשה 911 (964) דגם קבריולה מופיעה לראשונה בפומבי. הצללית האייקונית משנת 1989 שוחזרה בכבוד על ידי צוות המומחים של Everrati והוגדרה מחדש כדי ליהנות ממנה ב-21 האמיתייםרחובבסגנון המאה.

ה-Land Rover Series IIA של Everrati, הנוכח גם ב-Concours of Elegance, מבוסס על אייקון בריטי אמיתי. מארז הסוללות של רכיבת השטח של 60kWh יש הספק של 150 כ”ס, ומומנט של 300Nm מחזק את האופי המקורי של המכונית, יחד עם טווח אפס פליטה אמיתי של עד 150 מייל.

ג’סטין לאני, מייסד ומנכ”ל Everrati, אומר: “אנו שמחים להציג את דגם הדגל, עטור הפרסים שלנו, GT40 לקהל ב-Concours of Elegance הנודע בארמון המפטון קורט השבוע, לצד דגם הקבריולט החשמלי הראשון בעולם של פורשה 911 (964). כל אחד מהם הוא התגלמות של הטכנולוגיה ברמת ה-OEM, המומחיות וההקפדה על הפרטים הקטנים שנמצאים בכל אחד מהאייקונים המוגנים לעתיד שלנו. ככל שאנו ממשיכים להרחיב את טביעת הרגל העולמית ואת סל המוצרים שלנו, ה-GT40 נמצא בשיא היצע הביצועים שלנו.”

UP IN NEWS


לכל החדשות, הדיווחים והביקורות האחרונות בתחום הרכב, עקבו אחרינו טוויטרכמונו ב פייסבוקהירשם לנו יוטיוב עמוד, ועקוב אחרינו אינסטגרם, שמתעדכן מדי יום.


הישאר לפני העקומה

פתח את המקור המוביל בעולם לחדשות וניתוח רכב.

Autoscommunity.com מספקת פתרונות שיווק ופרסום חדשניים לתמיכה ביעדי מסע הפרסום הספציפיים של מפרסם. תוכניות מותאמות אישית ממנפות את המיטב של Autoscommunity.com. צור קשר עם צוות המכירות שלנו עוד היום וראה מה הצוות שלנו יכול לעשות עבור פתרונות הפרסום המותאמים אישית שלך.

אנא כלול מספר ליצירת קשר אם אתה רוצה לדבר עם צוות המכירות שלנו. ניתן ליצור קשר גם בדרכים הבאות:

תזכורת בטיחות – נא לחגור! חגורות בטיחות מצילות חיים מדי יום. חגור תמיד חגורות בטיחות והשתמש בריסון מתאים לכל הנוסעים הילדים.

פרסומת

חושבים שהחברים שלך יהיו מעוניינים? שתף זאת

פוסטים דומים

Leave a Reply